TP Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

TP Line

TP LINE je chorvatský dopravce, který zajišťuje pravidelnou přepravu přes Jaderské moře, a to 2 státem dotovanými linkami z Dubrovníku a 3 komerčními trajekty ze Splitu a Makarské. Nejoblíbenější linkou provozovanou společností TP LINE je trajekt ze Splitu do Dubrovníku, který od května do října 2022 přepravil 70 000 cestujících.

V současné době disponuje flotilou 6 vysokorychlostních trajektů, přičemž v roce 2022 zakoupila 3 nová plavidla pro provozování komerčních linek po celém Chorvatsku. Jmenují se Kolovare, Aenona, Puntamika, Arta, Anastazija a Nona Ana. Každá z nich dokáže přepravit značný počet cestujících na jednu cestu a jsou obsluhovány skvělými posádkami s dlouholetými námořními zkušenostmi.

Cestujícím, kteří cestují s TP LINE, doporučujeme, aby se dostavili alespoň 15 minut před plánovaným odjezdem. Přesnou polohu každého trajektu lze sledovat na jejich internetových stránkách.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti TP Line, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti TP Line. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti TP Line s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy TP Line

TP Line routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.