Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Kristiansand

 • Kristiansand Trajektový Prístav Autem

  Když prícházíte z východu, vydejte se po E18 a potom následujte informacní tabule do Kristiansand. Jestli pricházíte ze západu anebo ze severu, vezmete E39 a potom následujte informacní tabule do Kristiansand. Když už se nacházíte v Kristiansand, následujte informacní tabule do prístavu.

 • Kristiansand Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice se nachází približne 50m od prístavu. Odsud premávají vlakové spoje do Oslo, Stavanger, Bergen, Trondheim a Bodø, se zastávkami v sousedných mestech.

 • Kristiansand Trajektový Prístav Autobusem

  Z autobusového terminálu Kristiansand premávají autobusové spoje do Oslo, Haukali a Stavanger a taky místní autobusy. Autobusový terminál se nachází pribižne 50 m od prístavu.

 • Kristiansand Trajektový Prístav Adresa

  Fergeterminalen, 4611 Kristiansand, Norway

 • Ubytování v Kristiansand

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Kristiansand před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Kristiansand pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Kristiansand

Průvodce přístavem Kristiansand

Průvodce přístavem Kristiansand

Kristiansand je město a obec v kraji Vest-Agder na jihu Norska. Město bylo založeno a pojmenováno po královi Kristiánovi IV., Kristiansand se nejvíc přiblížil k pojetí "přímořské letovisko" v Norsku - je to rychlé, aktivní místo, kterému se daří díky trajektovým přepravám s Dánskem a díky jeho plážím. Ve městě je také k dispozici připomínka jeho původu ze sedmnáctého století: čtvercový plán ulic, který Kristián IV. aplikoval v centru města. Město má zásadní zařízení pro stavby a opravy lodí, které podporují norský ropný průmysl v Severním moře. Nedaleko se nachází továrna HVDC Cross-Skagerak. Kristiansand a Sørlandet obvykle mají o hodně více slunných dní v porovnání s většinou Norska. Tady může hustě sněžit v zimě, ale jen zřídka sníh zůstává dlouho na pobřeží. Hudba hraje klíčovou roli v městském kulturním životě, tady se provádí každoroční Mezinárodní hudební festival církevní hudby.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.