Fjord Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Fjord Line

Fjord Line je norská společnost provozující trajektové plavby mezi jižním Norskem, Dánskem a Švédskem.

Fjord Line zahájila svou činnost v roce 1993 trajektovým spojením mezi Norskem a Dánskem. Na konci 90. let převzala od společnosti Color Line linku mezi Velkou Británií a Norskem, avšak náročné období spojené s komplikacemi mělo za následek uzavření této trasy a změnu ve vlastnictví. Fúze s Master Ferries v roce 2007 však postavila společnost znovu na nohy. Dnes má Fjord Line přibližně 600 pracovníků na souši a dalších 430 pracuje celoročně na moři.

V současnosti má Fjord Line k dispozici moderní plavidla s dostatečnou kapacitou pro turistická i užitková vozidla, přičemž nabízí pravidelné plavby na mnoha trasách a do mnoha destinací. V letech 2013 a 2014 byly na moře vypuštěny první dvě ekologicky šetrné lodě MS Stavangerfjord a MS Bergensford. První a současně největší trajekty na světě, které používají motory LNG s jedním pohonem. Plavidla se pohybují díky zkapalněnému zemnímu plynu, což má za následek 23% snížení skleníkových plynů a 100% snížení emisí síry.

Prohlédněte si Fjord Line plavební řády, ceny a rezervujte si Fjord Line lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Fjord Line s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.