Trajekt z Kyllini do Zakynthosu

Trajektová trasa Kyllini Zakynthos spojuje Řecko s Zante a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Kefalonian Lines se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina. zatímco Trajekty společnosti Levante Ferries se plaví 7 krát za den, plavba trvá od 1 hod 15 min.

Celkově je tu 10 plaveb den na trase z Kyllini Zakynthos mezi Řecko a Zante. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Kyllini - Zakynthos

Průměrné ceny na trase Kyllini Zakynthos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Kyllini Zakynthos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Kyllini

Kyllini je řecké přístavní město patřící do oblasti Kastro-Kyllini. Leží na pobřeží Jónského moře, 11 km západně od města Andravida, 28 km severně od Zakynthosu a 39 km severozápadně od Pyrgosu. Město má krásné pláže, se zlatavým pískem, které se nacházejí v oblasti kolem Fourni Beach. Turisté mají také rádi přírodní lázně Kyllini. Jednou z turistických atrakcí ve městě je hrad Chlemoutsi, který má tvar šestiúhelníku a uvnitř nádvoří. Město je vzdáleno asi 40 minut jízdy autem od starověké Olympie.

Z přístavu je několik trajektových spojení na Zakynthos, Kefalonii, Argostoli, Poros, Ithaka a Sami.