Levante Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Levante Ferries

Levante Ferries je jedním z předních trajektových přepravců. Nabízí pravidelné plavby na linkách z ostrovů Zakynthos, Kefalonia a Ithaca do destinací jako jsou Kyllini a Patra.

Lodní přepravce Levante Ferries byl založen v roce 2015 sloučením společností Levante, Ionissos a Zante Ferries. Kombinací jejich bohatých znalostí a zkušeností se podařilo společně vytvořit jednu z největších společností v řeckém trajektovém odvětví.

Loď s názvem Fior Di Levante patří mezi jedno ze čtyř plavidel celé flotily. V roce 2015 získalo v mezinárodní soutěži Shippax Awards ocenění jako nejhezčí trajekt na světě. Kromě toho, že byl trajekt navržen s tou nejmodernější bezpečnostní technologií na trhu, je navíc schopen najednou přepravit více než 1000 pasažérů a 300 vozidel.

Loď plující pod označením Mare di Levante je populární mezi cestujícími díky prostorným a luxusním kajutám. Stejně jako všechny ostatní lodě společnosti Levante Ferries je plně klimatizovaná a k dispozici jsou televize a komfortní salonky s Wi-Fi.

Trajekt Speedrunner III nabízí nejrychlejší plavby, přičemž je schopen se plavit maximální rychlostí 38 uzlů. Plavidlo pojmenované Andreas Kalvos má velkou venkovní terasu, která umožňuje cestujícím vychutnat si nádherný výhled na Středozemní moře.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Levante Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Levante Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Levante Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Levante Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.