LAFASI
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

LAFASI

Společnost Lafasi zajišťuje trajektovou dopravu na Kalymnos a Mastichari (Kos) a zpět, čímž spojuje dvě nejkrásnější destinace Dodekanéských ostrovů.

Od počátku své činnosti nabízí každodenní přepravu mezi Kalymnosem a Kosem a jejich hlavním cílem vždy bylo zajistit bezpečnost a spolehlivost pro místní obyvatele i zahraniční turisty, kteří chtějí tyto dva ostrovy navštívit. V současné době provozují vysokorychlostní trajekt E/C-D/R ILIAS T, který zákazníky bezpečně přepraví mezi oběma krásnými ostrovy Dodekanésu za méně než jednu hodinu.

Cestující, kteří s Lafasi cestují, si mohou z otevřené paluby vychutnat úchvatné výhledy na Egejské moře. V podpalubí je také dostatek pohodlných míst k sezení a přátelský personál, který se postará o vaši spokojenost během celé cesty. Flotila společnosti má místo pro omezený počet vozidel a za určitých podmínek je povolena přeprava domácích zvířat.

LAFASI vyplouvá z přístavu Mastichari na Kosu i z přístavu Kalymnos. Tato dvě pobřežní města jsou velmi oblíbená u turistů, kteří chtějí prozkoumat řecké ostrovy, a jsou tak snadno dostupná.

Prohlédněte si LAFASI plavební řády, ceny a rezervujte si LAFASI lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku LAFASI s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.