Trajekt z Las Palmasu do Huelvy

Trajektová trasa Las Palmas Huelva spojuje Gran Canaria s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Fred Olsen Express se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 45 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti FRS VI se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 33 hod 30 min.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Las Palmas Huelva mezi Gran Canaria a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Las Palmas - Huelva

Průměrné ceny na trase Las Palmas Huelva

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Las Palmas Huelva je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Las Palmas

Las Palmas (oficiálně las Palmas de Gran Canaria), je hlavní město španělského ostrova Gran Canaria (Kanárské ostrovy). Leží v severovýchodní části ostrova Gran Canaria, 150 km od afrického pobřeží. Díky ideálnímu podnebí - teplé, suchá léta a nepříliš chladné zimy - je město oblíbenou turistickou destinací.

Město založil v roce 1478 Juan Rejon. Naleznete zde divadla, kina, operu, koncertní sály, muzea či galerie. K nejpopulárnějším kulturním akcím pořádaným ve městě patří hudební festival a mezinárodní filmový festival. Nejvýznamnější budovy zde lze nalézt v historické části města Vegueta. Některé z budov zde stojí již více než 500 let. Patří mezi ně kostel San Antonio Abad, náměstí Santa Ana, domy Casas Consistoriales, Casa Regental, radnice či katedrála Sv. Anny.

Las Palmas je hlavní trajektový přístav ostrova. Vzhledem k tomu, že se ostrov nachází uprostřed souostroví, poskytuje Las Palmas spojení s několika ostrovy (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Tenerife) a také s jihem Španělska (Huelva a Cádiz).

Průvodce přístavem Huelva

Huelva je město v jihozápadním Španělsku, v autonomním společenství Andalusie, s nádherným klimatem po celý rok, a 100 kilometry krásných pláží, obklopených bohatou historií.