COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Las Palmas - Huelva je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Las Palmas do Huelva

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Gran Canarii do Španělsko

Provozovatelé trajektů na trase Las Palmas - Huelva

    • 2 plavby týdně 31 hod
    • Zjistit cenu
    • 1 plavba týdně 33 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Trajekt z Las Palmas do Huelva

Trajektová trasa Las Palmas Huelva spojuje Gran Canaria s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Fred Olsen Express se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 31 hodin. zatímco Trajekty společnosti FRS VI se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 33 hodin 30 minut.

Celkově je tu 3 plaveb týden na trase z Las Palmasu Huelva mezi Gran Canaria a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Las Palmas

Las Palmas (oficiálně las Palmas de Gran Canaria), je hlavní město španělského ostrova Gran Canaria (Kanárské ostrovy). Leží v severovýchodní části ostrova Gran Canaria, 150 km od afrického pobřeží. Díky ideálnímu podnebí - teplé, suchá léta a nepříliš chladné zimy - je město oblíbenou turistickou destinací.

Město založil v roce 1478 Juan Rejon. Naleznete zde divadla, kina, operu, koncertní sály, muzea či galerie. K nejpopulárnějším kulturním akcím pořádaným ve městě patří hudební festival a mezinárodní filmový festival. Nejvýznamnější budovy zde lze nalézt v historické části města Vegueta. Některé z budov zde stojí již více než 500 let. Patří mezi ně kostel San Antonio Abad, náměstí Santa Ana, domy Casas Consistoriales, Casa Regental, radnice či katedrála Sv. Anny.

Las Palmas je hlavní trajektový přístav ostrova. Vzhledem k tomu, že se ostrov nachází uprostřed souostroví, poskytuje Las Palmas spojení s několika ostrovy (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Tenerife) a také s jihem Španělska (Huelva a Cádiz).


Průvodce přístavem Huelva

Huelva je město v jihozápadním Španělsku, v autonomním společenství Andalusie, s nádherným klimatem po celý rok, a 100 kilometry krásných pláží, obklopených bohatou historií.