Fred Olsen Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Fred Olsen Express

Fred Olsen Express provozuje trajekty, které se plaví mezi Kanárskými ostrovy ve Španělsku.

Cílem společnosti Fred Olsen Express, která byla založena v roce 1974, bylo propojit Kanárské ostrovy co nejkratšími možnými trasami, při zajištění maximální rychlosti, pohodlí a s kvalitními službami. Společnost je nyní lídrem na trhu, která přepravuje více než 2 400 000 cestujících a 800 000 vozidel ročně mezi sedmi ostrovy a na šesti trasách. Díky svému úspěchu vytvořila společnost Fred Olsen Express v souostroví více než tisíc pracovních míst a neustále investovala do vytváření a rozšiřování účinné námořní sítě na Kanárských ostrovech.

S flotilou moderních a rychlých trajektů tzv. poslední generace a pravidelnými plavbami poskytuje Fred Olsen Express svým cestujícím ideální způsob, jak se dostat na Kanárské ostrovy. Stylová a velmi moderní flotila společnosti Fred Olsen Express se skládá z nejmodernější vícetrupé lodi Benchijigua, Bencomo, Bentago, Bocayna a Bonanza.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Fred Olsen Express s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Fred Olsen Express

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.