Fred Olsen Express

Fred Olsen Express provozuje trajekty, které se plaví mezi Kanárskými ostrovy ve Španělsku.

Cílem společnosti Fred Olsen Express, která byla založena v roce 1974, bylo propojit Kanárské ostrovy co nejkratšími možnými trasami, při zajištění maximální rychlosti, pohodlí a s kvalitními službami. Společnost je nyní lídrem na trhu, která přepravuje více než 2 400 000 cestujících a 800 000 vozidel ročně mezi sedmi ostrovy a na šesti trasách. Díky svému úspěchu vytvořila společnost Fred Olsen Express v souostroví více než tisíc pracovních míst a neustále investovala do vytváření a rozšiřování účinné námořní sítě na Kanárských ostrovech.

S flotilou moderních a rychlých trajektů tzv. poslední generace a pravidelnými plavbami poskytuje Fred Olsen Express svým cestujícím ideální způsob, jak se dostat na Kanárské ostrovy. Stylová a velmi moderní flotila společnosti Fred Olsen Express se skládá z nejmodernější vícetrupé lodi Benchijigua, Bencomo, Bentago, Bocayna a Bonanza.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Fred Olsen Express s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Fred Olsen Express