Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Le Havre

 • Le Havre Trajektový Prístav Autem

  Le Havre je prepojený se vetšinou Francie mostem Normandy a nachází se kolem 200km z Paríže. Vydejte se po dálnici A29 anebo A13 a potom A131. Následujte informacní tabule do trajektového terminálu LD Lines 'Citadelle', který je blízko mestskýho centra.

 • Le Havre Trajektový Prístav Vlakem

  Le Havre Gare SNCF je 1 milu západne od Hôtel de Ville, na cours de la République, hned podél Gare Routière oproti boulevard de Strasbourg. Shuttle autobusy z Gare SNCF premávají do trajektového terminálu. Pro více informací, prosím navštivte stránku SNCF.

 • Le Havre Trajektový Prístav Autobusem

  Mestské centrum se nachází 10 minut z trajektového prístavu. Autobusy oznacené 'Centre Ville' jsou v souladu s trajektami a odvezou Vás do mesta.

 • Le Havre Trajektový Prístav Parkování

  Terminál poskytuje oba krátko i dlouhodobí parkovací možnosti, a takisto poskytuje vhodne umístneny místa pro postižené vodice. Pro další informace ohledem parkovacích možností, prosím volejte 0 825 304 304 anebo (+) 33 140 66 1717.

 • Le Havre Trajektový Prístav Adresa

  Terminal de la Citadelle BP 90746 F-76060 Le Havre, France

 • Ubytování v Le Havre

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Le Havre před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Le Havre pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Le Havre

Průvodce přístavem Le Havre

Průvodce přístavem Le Havre

Le Havre je město v Normandii v severní Francii, v ústí řeky Seiny. Město bylo založeno v roce 1517, a bylo jmenováno Franciscopolis po Františkovi I., a následně jmenováno Le Havre-de-Grace. Le Havre jednoduše znamená přístav. Jeho stavba byla objednána jako náhrada starých přístavů Honfleur a Harfleur, jejichž užitečnost se snížila v důsledku zanášení. Historie města je neoddělitelně spjata s jeho přístavem. V 18. století, kvůli obchodování s Karibikem navíc ke Francie a Evropě, přistav začal růst. Během 19. století se stal průmyslovým centrem. Zničený během druhé světové války, přístav byl přestavěn na živé, rušné město, které je největším francouzským zahraničním obchodním přístavem a pátým největším přístavem v Evropě. Není to jen velký obchodní přístav a průmyslové centrum, město má také přístav pro plachetnici a pláž, která obdržela modrý štítek.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.