Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Lerwick

  • Lerwick Trajektový Prístav Autem

    Trajektový Terminál Lerwick se nachází 2 mile od mestského centra, na Holmsgarth Road v Lerwicku, hlavním meste Shetlandu.

  • Lerwick Trajektový Prístav Autobusom

    Autobusová stanice Lerwick se nachází méne než jednu milu od trajektového terminálu. Autobusové spoje v Shetlande jsou provozovány krajským úradem Shetland Islands Council a vykonávají je ruzní místní provozovatelé.

  • Ubytování v Lerwick

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Lerwick před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Lerwick pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Lerwick

Průvodce přístavem Lerwick

Průvodce přístavem Lerwick

Lerwick je nejsevernější přístavní město Skotska, jediné město se statutem města a administrativní centrum na Shetlandských ostrovech. Nachází se na východním pobřeží Mainlandu - hlavního ostrova, ve vzdálenosti 160 km od severního pobřeží Skotska. Název města má norské kořeny a překládá se jako Špinavá zátoka. V 17. století Lerwick byl rybářskou vesnicí, její obyvatelé se především zabývali rybolovem. Přístav obsluhuje trajektové přepravy na skotskou pevninu, Orkneje a také obsluhuje rybářská plavidla.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.