Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Liepaja

  • Liepaja Trajektový Prístav Autem

    Z Rigy, se vydejte po dálnici smerem do Jurmala po A220 a pokracujte podél A220 výjezdem v Roznieki a odbocte na A218 do mestkýho centra Liepaja. Odtud je prístav velmi dobre znacený.

  • Liepaja Trajektový Prístav Vlakem

    Vlaky odcházejí dvakrát denne z Rigy, ráno a vecer a trvá to približne pet hodin do Liepaja. Trvá to trochu kratší dobu dostat se do Rigy vlakem, než autobusem. Podle info z Unora 2009, jednoduchý obycejný jednosmerný lístek stojí 5,80 Lats (asi 8,80 Euros).

  • Ubytování v Liepaja

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Liepaja před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Liepaja pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Liepaja

Průvodce přístavem Liepaja

Průvodce přístavem Liepaja

Liepaja je město v západním Lotyšsku u Baltského moře. Je to třetí největší město v Lotyšsku a důležitý nezamrzající přístav. Liepaja byla založena Kuršskými rybáři, a zpočátku se jmenovala Lyva v roce 1253. V roce 1300 zde byla postavena katedrála Livonským řádem, a následující rok zde se postavil opevněný hrad a město bylo obehnáno kamennou zdí. V roce 1418 litevská armáda spálila město a celá populace Liepaje zemřela. V roce 1625 Liepaja obdržela status města. Od konce 18. století město získalo velký význam jako obchodní a průmyslové centrum s četnými továrnami. Přístav také získal zvláštní význam v odvětví stavby lodí: loděnice stavěly 5 lodě ročně.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.