Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Liverpool

 • Liverpool Trajektový Prístav Autem

  Terminál P&O Irish Sea v Liverpoole Freeport (Gladstone Dock, Liverpool Freeport, Bootle, L20 1PG) Terminál Liverpool se nachází v Liverpool Freeport. Jedte prez Freeport policejní bezpecnostní vchod a zabocte do první ulice vlevo. Trajektový terminál se nachází asi jednu milu na pravé strane. Odbocte doprava a následujte informacní tabule na prední strane terminálové budovy k odbavovacím pultum pro pasažéry. Z Liverpool City Centre pokracujte po A565 smerem do Bootle. Následujte informacní tabule do Liverpool Freeport. Z dalších oblastí jedte po M57 anebo M58 a následujte informacní tabule "All Docks" na A5036. Pokracujte po A5036 po dobu asi 2 mile až ke kruhovému objezdu, který zahrnuje nadjezd a následujte informacní tabule na Crosby/Liverpool Freeport. Isle of Man Steam packet Liverpool Trajektový Terminál (Princes Landing Stage blízko the Pier Head) Príjezd ke okraji mesta je prez M6/M62 anebo M58. Z M62, následujte informacní tabule do mestskýho centra a potém Pier Head informacní tabule do Princes Landing Stage. Z M58 následujte A5036 a potom A565 do Pier Head. Ze severního Walesu jedte po M53, potom tunelem Wallasey a A59 do Pier Head. Pro plavby Norfolkline, prosím navštivte naší stránku Liverpool Birkenhead.

 • Liverpool Trajektový Prístav Vlakem

  Trajektové služby slouží prístavu Liverpool v nekolkých ruzných lokalitách a nejbližší železnicní stanice jsou ruzní podle toho, který terminál je požadovanej. Trajektové terminály jsou následující: Liverpool (PIER HEAD) Trajektový terminál Pier Head je pro Isle of Man Steam Packet (do Douglas IoM) trajektové služby. Nejbližší železnicní stanice k tomuto jsou Liverpool City Centre stanice, které zahrnují Liverpool Lime Street, Moorfields, Central a James Street. Všechny z nich se nacházejí krátkou peší vzdálenost z trajektového terminálu v Pier Head. Dodatecne se tam nachází S2 / S3 FerryLink a autobusová služba City Centre Circular, která premává ze stanice Liverpool Lime Street do Pier Head. Liverpool (P&O Irish Sea trajektový terminál) Trajektový terminál P&O Irish Sea je ve Gladstone Dock a nejbližší železnicní stanice pro tento jsou stanice Liverpool City Centre, které zahrnují Liverpool Lime Street, Moorfields, Central a James Street. Všechny z nich jsou krátkou jízdou taxíkem vzdáleny od P&O Irish Sea trajektového terminálu v Gladstone Dock. Liverpool (Twelve Quays Birkenhead trajektový terminál) Trajektový terminál Twelve Quays je pro trajektové služby Norfolk Line z Belfastu a Dublinu, Ireland. Nejbližší železnicní stanice pro tento je trajektový terminál Hamilton Square (Birkenhead), který sa nachází jenom krátkou peší vydálenost. Alternatívne trajektový terminál Twelve Quays je krátkou jízdu taxíkem vzdálenej od železnicní stanice Liverpool City. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naši stranku vlaku do Liverpoolu.

 • Liverpool Trajektový Prístav Autobusem

  Místní autobusy odjíždejí z ruzných terminálu - Queen Square (pro mestské centrum, Pier Head a Chester služby); Autobusová stanice Paradise Street (jižní a nekolik severných služeb); a St Thomas Street (východní a prez-reku).

 • Liverpool Trajektový Prístav Adresy

  P&O Irish Sea Gladstone Branch Dock No.3, Liverpool Freeport, Bootle, Merseyside, L20 1BG IOM Steam Packet Landing Stage Terminal, Off St Nicholas Place, Princes Parade, Liverpool, L3 1DL Norfolkline Irish Sea 12 Quays Terminal, Tower Road, Birkenhead, Wirrall, CH41 1FE

 • Ubytování v Liverpool

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Liverpool před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Liverpool pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Liverpool

Průvodce přístavem Liverpool

Průvodce přístavem Liverpool

Liverpool byl skromnou rybářskou vesnici během poloviny tisíciletí před prosperitou obchodu s otroky a výstavbou prvního doku v roce 1715. Od té doby až do konce otroctví ve Spojeném království v roce 1807, Liverpool byl vrcholem obchodu s otroky. Po zrušení otroctví přistav se rozvíjel i nadále a převrátil se na 10 km přístavů, a to nejen pro nákladní dopravu, ale také pro vyrovnání se s evropskou migrací devíti milionů lidí, kteří vypluli z Evropy do Severní a Jižní Ameriky a Austrálii v letech 1830-1930. Někteří nikdy nedostali se dál než Liverpool a přispěli k pětinásobnému zvýšení počtu obyvatel během padesáti let. Ještě větší impuls přišel s imigrací z Karibiku a Číny, a především z Irska v návaznosti na bramborový hladomor v roce 1845. Od roku 1990 došlo k renesancí Liverpoolu, protože rozvojové fondy a EU nastartovaly různé projekty.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.