COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lomprayah High Speed Ferries

Lomprayah High Speed ​​Ferries je jednou z původních trajektových společností v Thajsku, která zajišťuje rychlou trajektovou přepravu z ostrova Koh Samui na ostrovy Koh Phangan, Koh Tao a Chumphon.

Jak už název společnosti napovídá, Lomprayah High Speed ​​Ferries se specializuje na rychlé a spolehlivé plavby a pyšní se nejrychlejší přepravou v thajském zálivu. Například plavba z Koh Samui na Koh Phangan trvá pouze dvacet minut, přičemž vzhledem k popularitě ostrovů mezi zahraničními turisty je toto jedna z nejrušnějších trajektových tras v zemi.

To, co společnosti umožňuje tak rychle přepravovat cestující, je využití pěti menších, výkonnějších plavidel s efektivním naloďováním i vyloďováním. Každá cesta je tedy zcela bezproblémová, a to od začátku až do konce. Společnost má flotilu moderně navržených plavidel, přičemž největší má kapacitu více než čtyři sta cestujících a délku třicet dva metrů, což zaručí ten nejlepší způsob přepravy mezi těmi nejkrásnějšími ostrovy v Thajsku.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Lomprayah High Speed Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Lomprayah High Speed Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Lomprayah High Speed Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Lomprayah High Speed Ferries