Lomprayah High Speed Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Lomprayah High Speed Ferries

Lomprayah High Speed ​​Ferries je jednou z původních trajektových společností v Thajsku, která zajišťuje rychlou trajektovou přepravu z ostrova Koh Samui na ostrovy Koh Phangan, Koh Tao a Chumphon.

Jak už název společnosti napovídá, Lomprayah High Speed ​​Ferries se specializuje na rychlé a spolehlivé plavby a pyšní se nejrychlejší přepravou v thajském zálivu. Například plavba z Koh Samui na Koh Phangan trvá pouze dvacet minut, přičemž vzhledem k popularitě ostrovů mezi zahraničními turisty je toto jedna z nejrušnějších trajektových tras v zemi.

To, co společnosti umožňuje tak rychle přepravovat cestující, je využití pěti menších, výkonnějších plavidel s efektivním naloďováním i vyloďováním. Každá cesta je tedy zcela bezproblémová, a to od začátku až do konce. Společnost má flotilu moderně navržených plavidel, přičemž největší má kapacitu více než čtyři sta cestujících a délku třicet dva metrů, což zaručí ten nejlepší způsob přepravy mezi těmi nejkrásnějšími ostrovy v Thajsku.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Lomprayah High Speed Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Lomprayah High Speed Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Lomprayah High Speed Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Lomprayah High Speed Ferries

Lomprayah High Speed Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.