Koh Phangan
Koh Samui
Trajekty do ostrov Koh Samui
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Koh Phangan do Koh Samui

Trasa trajektu z Koh Phangan Koh Samui spojuje ostrov Koh Phangan s ostrov Koh Samui i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Seatran Discovery provozuje své plavby až 14 krát týden, Lomprayah High Speed Ferries 3 krát den & Trajekt společnosti Songserm je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 42 plavby týden na trase z Koh Phangan Koh Samui mezi ostrov Koh Phangan a ostrov Koh Samui, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z ostrov Koh Phangan do ostrov Koh Samui
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

  • Jak dlouho trvá trajekt z Koh Phangan do Koh Samui?

    Doba plavby trajektem z Koh Phangan do Koh Samui je přibližně 31m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
  • Které trajektové společnosti operují mezi Koh Phangan a Koh Samui?

    Existuje 3 populárních provozovatelů trajektů pro Koh Phangan do Koh Samui. Jedná se o
    • Seatran Discovery
    • Lomprayah High Speed Ferries
    • Songserm
  • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Koh Phangan do Koh Samui?

    Rezervujte si trajekty z Koh Phangan do Koh Samui prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Koh Phangan do Koh Samui Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 08/04/2024 a 14.04.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Songserm 10:30 10:50 20 minut Každý den
Lomprayah High Speed Ferries 10:30 11:00 30 minut Každý den
Seatran Discovery 10:30 11:15 45 minut Každý den
Songserm 15:00 15:20 20 minut Každý den
Lomprayah High Speed Ferries 15:00 15:30 30 minut Každý den
Lomprayah High Speed Ferries 16:00 16:30 30 minut Každý den
Seatran Discovery 16:00 16:45 45 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.