Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Lymington

 • Lymington Trajektový Prístav Autem

  Ze Southamptonu & z východu bud odbocíte z M27 J1 potom budete smerovat na jih po A337, anebo z A35, odbocte na jih v Lyndhurst na A337. Z Bournemouth & ze Západu, následujte A35 East a potom v Christchurch, odbocte na A337 East. Lymington je vzdálený 12 míl. Po príchodu do Lymingtonu by ste meli následovat informacní tabule na ‘Isle of Wight Ferries', které Vás navedou k terminálum.

 • Lymington Trajektový Prístav Vlakom

  Pravidelné spoje premávají z mnohých cástí zeme do Lymington Pier, bud prímo anebo spojením prez Londýn. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštívte naší stránku vlaku do Lymingtonu.

 • Lymington Trajektový Prístav Parkování

  V areáli terminálu se nacházejí krátko i dlouhodobé parkovací možnosti systémem zaplacení a vyložení lístku na viditelném míste.

 • Lymington Trajektový Prístav Adresa

  Lymington Pier, Undershore Road, Lymington, SO41 5SB

 • Ubytování v Lymington

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Lymington před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Lymington pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Lymington

Průvodce přístavem Lymington

Průvodce přístavem Lymington

Lymington je přístav na pobřeží Lamanšského průlivu, v čtvrti New Forest hrabství Hampshire. Na Lymington odkazovala Kniha posledního soudu, a pojmenovávala město jako Lentun. Ve středověku bylo město považováno za prosperující obchodní centrum stavby lodí. V minulosti Lymington byl dobře známý pro jeho schopnost pašeráctví díky četným podzemním chodbám. Nyní je rájem pro milovníky jachet, protože tam je dobré parkoviště pro čluny a spousta kaváren a barů pro jejich vlastníky. Lymington přitahuje návštěvníky svými dlážděnými ulicemi a domy 17. století. Také zajímavými pro návštěvu budou historické obchodní město, kostel 12. století a centrální část města s viktoriánskou a georgiánskou architekturou.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.