COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Wightlink

Společnost Wightlink Ferries, i se svými předchůdci, propojuje pevninu Velké Británie s ostrovem Isle of Wight již více než 160 let.

Wightlink Ferries prošla vývojem od prvních parníků až po dnešní flotilu, která zajišťuje plavby mezi pevninou a ostrovem Isle of Wight až 150 krát za den na třech trasách.

Moderní flotila automobilových trajektů se plaví na trasách Lymington - Yarmouth a Portsmouth - Fishbourne, zatímco vysokorychlostní osobní katamarány operují na úseku Portsmouth Harbour a Ryde Pier.

Trajekty společnosti Wightlink Ferries představují důležité námořní spojení mezi ostrovem Isle of Wight a pevninou Velké Británie a každý rok převezou 4,8 milionu cestujících. Poskytují obyvatelům ostrova nenáročnou a častou přepravu na pevninu, stejně jako nabízejí milionům rekreantů z celé Velké Británii a ostatních zemí možnost poznat kouzlo ostrovního života.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Wightlink, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Wightlink. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Wightlink s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Wightlink

Alternativní společnosti a trasy