Wightlink
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Wightlink

Společnost Wightlink Ferries, i se svými předchůdci, propojuje pevninu Velké Británie s ostrovem Isle of Wight již více než 160 let.

Wightlink Ferries prošla vývojem od prvních parníků až po dnešní flotilu, která zajišťuje plavby mezi pevninou a ostrovem Isle of Wight až 150 krát za den na třech trasách.

Moderní flotila automobilových trajektů se plaví na trasách Lymington - Yarmouth a Portsmouth - Fishbourne, zatímco vysokorychlostní osobní katamarány operují na úseku Portsmouth Harbour a Ryde Pier.

Trajekty společnosti Wightlink Ferries představují důležité námořní spojení mezi ostrovem Isle of Wight a pevninou Velké Británie a každý rok převezou 4,8 milionu cestujících. Poskytují obyvatelům ostrova nenáročnou a častou přepravu na pevninu, stejně jako nabízejí milionům rekreantů z celé Velké Británii a ostatních zemí možnost poznat kouzlo ostrovního života.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Wightlink, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Wightlink. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Wightlink s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.