Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Melilla

  • Melilla Trajektový Prístav Autem

    Melilla Trajektový Prístav je dostupný po dálnici ML101 a potom následujte informacné tabule do trajektového prístavu. Z Tangier, následujte mesta Tetouan, Alhucemas, Nador, aby ste se dostali do Melilly. Z Algerie, se vydejte smerem na mesto Oujda, a to Vás dovede do Melilly.

  • Ubytování v Melilla

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Melilla před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Melilla pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Melilla

Průvodce přístavem Melilla

Průvodce přístavem Melilla

Melilla je španělská enkláva v severní Africe, která se nachází na severním okraji Maghrebu na pobřeží Středozemního moře. Tradičně považována za součást Andalusie z historických důvodů, 14. března 1995 získala statut autonomie a stala svobodným přístavem před tím, než se Španělsko připojilo k Evropské unii. Město Melilla bylo založeno Féničany, a od 6. století před naším letopočtem bylo ovládáno Kartaginci a později se stalo součástí Římské říše. V roce 429 n.l. bylo město zničeno vandaly a poté přestavěno Byzantinci. Na konci 7. století město bylo zajato muslimy, kteří mu daly aktuální název Melilla. Město ještě dlouho přecházelo pod protektorát různých sil. 17. července 1936 roku tady se začala vojenská vzpoura, která vedla k občanské válce ve Španělsku.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.