COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naxos - Fournoi je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kykladské ostrovy na Egejské ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Naxos - Fournoi

Trajekt z Naxos do Fournoi

Najděte si ceny na trajekt Naxos - Fournoi, prohlédněte si palubní řády a akční nabídky na [--Website--], porovnejte si je s dalšími plavbami z Kykladské ostrovy nebo na Egejské ostrovy, a ušetřete na nákladech za lístek.

Použijte náš průvodce trajektem Naxos - Fournoi a zjistíte vše, co potřebujete vědět pro rezervace trajektu na Egejské ostrovy, včetně lodních společností na lince Naxos - Fournoi, a taký alternativní možnosti pro Vaši cestu pokud jsou možné.

Zvolte Naxos - Fournoi nebo alternativní trasu na Egejské ostrovy z našeho "Vyhledávač cen" a hned zjistíte, jak snadné je rezervovat si trajekt.

Průvodce přístavem Naxos

Řecký ostrov Naxos je součástí Kykladských ostrovů, které leží v Egejském moři. Naxos City, nebo Chora, je hlavní a největší město ostrova, které bylo vybudováno ve stylu amfiteátru na západním pobřeží ostrova. Město je také domovem jednoho z největších přístavů v Egejském moři. Je oblíbenou turistickou destinací a turistům je zde k dispozici mnoho barů, restaurací a kaváren. Po příjezdu na Naxos můžete po hrázi přejít na ostrůvek Palatia, kde se tyčí symbol ostrova - Portara, kamenná brána dávno zaniklého starověkého chrámu. Pohled na ni je nejkrásnější při západu slunce.

Ostrov je také známý produkcí brambor, vínem, likérem Kitron a oblíbeným sýrem Graviera. Po celém ostrově je mnoho restaurací, které nabízejí místní produkty a to pro množství turistů, kteří ostrov navštíví.

Z přístavu na ostrově se plaví trajekty do Pireus (Athény) a na jiné ostrovy v oblasti Kyklad.


Průvodce přístavem Fournoi

Fournoi je řecký ostrov ve východním Egejském moři, mezi Samosem a Ikarijí. Fournoi je součástí skupiny tří ostrovů, další dva jsou Timena a Agios Minas. Jediné město Fournoi se jmenuje Fournoi Korseon.