Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Newcastle

 • Newcastle Trajektový Prístav Autem

  Ze západu následujte informacné tabule do City, & potom informacné tabule ke pobreží, ktoré vedou ke A1058. Následujte informacné tabule ke trajetkum & Severnému mori, které vedou do Royal Quays. Z obou smeru - ze severu i z jihu následujte A19 ke kruhovému objezdu Tyne Tunnel, který se nachází severne od reky Tyne a potom následujte informacné tabule ke trajetkum & Severnému mori, které vedou do Royal Quays.

 • Newcastle Trajektový Prístav Vlakem

  Centrální stanice v Newcastle je hlavní vlakovou stanicí a je dobre prepojena se zvyškem UK. Prípojné autobusové spoje ke trajetovému terminálu premávají 2 hodiny 20 minut, a 1 hodinu 15 minut pred každou plavbou. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naše stránky vlaku do Newcastle Central anebo vlaku do Newcastle.

 • Newcastle Trajektový Prístav Parkování

  Krátko a dlouhodobé parkovací možnosti se nacházejí venku pred hlavným trajektovým terminálem. Približný denný poplatek je £5 za auto a £3 za motocykl. Prístavní parkovište v Newcastle se otvírá 2 hodiny pred odjezdem.

 • Newcastle Trajektový Prístav Adresa

  DFDS Seaways International Passenger Terminal, Royal Quays, North Shields, Tyne & Wear, NE29 6EE

 • Ubytování v Newcastle

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Newcastle před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Newcastle pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Newcastle

Průvodce přístavem Newcastle

Průvodce přístavem Newcastle

Na první pohled Newcastle se může zdát jedním z mnoha severních průmyslových center metropolitní oblasti. Nicméně břehy řeky Tyne byly osídleny již téměř 2000 let, a proto město má mnohem větší hodnotu než mnoho podobných měst v okolí. Římané jako první postavili tady most přes řeku a "nový zámek" se objevil již v roce 1080. V 17. století regionální monopol na vývoz uhlí přinesla bohatství a moc Newcastlu, a založila druhý významný místní průmysl - stavbu lodí. Svého času čtvrtina světových lodí byla postavena tady, a kromě toho, první parní lokomotiva a první parní turbína také vyšly z továren v Newcastlu. V 19. století (během vrcholu města), inženýři Newcastlu a jeho stavitelé nadali městu eleganci.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.