Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Nice

 • Nice Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Nice se nachází na jihozápade Nice mezi Cannes a Monaco podél francouzské riviéry. Prístav je lehce dostupný a dobre znacený z Cannes a dalších hlavných mest ve Francii po dálnici A8, anebo po A8/A10 z Itálie.

 • Nice Trajektový Prístav Vlakem

  Vlakové spoje prepájejí Nice s vetšinou hlavnejších míst po celé Francii. Nejbližší vlakové stanice jsou Nice Ville a Nice Riquier. Pro více informací ohledem vlaku ve Francii navštivte stránku SNCF.

 • Nice Trajektový Prístav Adresa

  Gare Maritime, Port de Commerce - 06300 Nice

 • Ubytování v Nice

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Nice před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Nice pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Nice

Průvodce přístavem Nice

Průvodce přístavem Nice

Nice je jedním z nejznámějších měst ve Francii, nejen kvůli jeho blízkosti Cannes, ale také kvůli tomu, že nachází se v rámci francouzské riviéry. Nice se nachází na jižním pobřeží Francie, asi 25 km na západ od italských hranic. Jedna strana města je na moři a jeho široké písečné pláže jsou plné turistů, a na druhé straně město je obklopené vysokými horami. Nice byla založena v 5. století před naším letopočtem Řeky z Marseille a byla pojmenována Nikaia na počest vítězství nad sousedními kmeny (na počest Níké - bohyně vítězství). Brzy se město stalo jednou z nejrušnějších obchodních stanic na pobřeží Ligurského moře. Ve středověku Nice opakovaně se vystavovala katastrofám a válkám. V polovině 19. století, město se stalo získávat popularitu jako rekreační středisko a přilákalo mezinárodní turisty. Od druhé poloviny 20. století Nice má klidnou existenci, přijímá turisty a je dějištěm mezinárodních jednání a fórů.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.