Corsica Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Corsica Ferries

Corsica Sardinia Ferries, známá jako Corsica Ferries, provozuje trajektové plavby z Francie a Itálie na Korsiku, Sardinii a Elbu a také zajišťuje i přepravu mezi samotnými ostrovy.

Corsica Ferries je již od svého vzniku před více než 40 lety přední soukromě vlastněnou trajektovou společností provozující plavby na Korsiku a Sardinii. Její filozofií je nabídnout bezpečnou a příjemnou plavbu do všech destinací, které nabízí.

Všechny restaurace společnosti Corsica Ferries jsou členy renomované Chaîne des Rotisseurs, společnost garantuje nejvyšší kvalitu mezinárodní kuchyně a profesionalitu kuchařů.

Corsica Sardinia Ferries nabízí až 15 plaveb denně na Korsiku a Sardinii a 7 plaveb denně do toskánského souostroví ostrova Elba.

Prohlédněte si Corsica Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Corsica Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Corsica Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Corsica Ferries

Corsica Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.