COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corsica Ferries

Corsica Sardinia Ferries, známá jako Corsica Ferries, provozuje trajektové plavby z Francie a Itálie na Korsiku, Sardinii a Elbu a také zajišťuje i přepravu mezi samotnými ostrovy.

Corsica Ferries je již od svého vzniku před více než 40 lety přední soukromě vlastněnou trajektovou společností provozující plavby na Korsiku a Sardinii. Její filozofií je nabídnout bezpečnou a příjemnou plavbu do všech destinací, které nabízí.

Všechny restaurace společnosti Corsica Ferries jsou členy renomované Chaîne des Rotisseurs, společnost garantuje nejvyšší kvalitu mezinárodní kuchyně a profesionalitu kuchařů.

Corsica Sardinia Ferries nabízí až 15 plaveb denně na Korsiku a Sardinii a 7 plaveb denně do toskánského souostroví ostrova Elba.

Prohlédněte si Corsica Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Corsica Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Corsica Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Corsica Ferries