COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do ostrov Nacula

Nacu je třetí největší a nejsevernější ostrov ve skupině Yasawa, který leží podél severozápadního pobřeží Fidži.

Je to jeden z klidnějších ostrovů souostroví, který nabízí klidné pláže, luxusní lázně a najdete zde pouze čtyři vesnice: Nacu, Malak, Naisisili a Navotua.

Ostrov také nabízí jedny z nejlepších možností na šnorchlování a potápění na Fidži, zejména v Long Beach, kde jsou jeho tyrkysové vody plné mořských želv a barevného mořského života. Můžete se zúčastnit potápěčských kurzů pro začátečníky nebo jít na výlet lodí na některé z potápěčských lokalit pro pokročilejší, které zahrnují podvodní jeskyně.

Po odpočinku u moře můžete jít prozkoumat vnitrozemí. Je zde krásný, kopcovitý terén s působivou sítí turistických tras. Na cestě můžete dokonce narazit na přátelských místních obyvatel. Některé z kopců podél turistických stezek dosahují více než dvě stě metrů a nabízejí vznešené výhled na útesy a zátoky, takže si určitě s sebou vezměte fotoaparát.

Skvělý způsob, jak zakončit den v Nacule je ochutnat lahodné kokosové kari z Hrůza. Je to zvláštní vypadající obojživelné ryba, která žije v přílivových proudů.

Nacu má tři trajektové terminály: Blue Lagoon Beach Resort, přístav Nabu a Safe Landing Resort, všechny na jihu ostrova.

Na ostrov se plaví trajekty každý den z Denarau (pevnina Fidži), s průměrnou dobou plavby čtyři a půl hodiny.

Populární provozovatelé trajektů

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v ostrov Nacula