South Sea Cruises
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

South Sea Cruises

South Sea Cruises poskytuje rychlé transfery mezi hlavním ostrovem Fidži (Viti Levu) a souostrovím Mamanuca pro ty, kteří pobývají na ostrovech.

S bohatými zkušenostmi je společnost South Sea Cruises a její sesterská společnost Awesome Adventures Fiji řízena skupinou Marine Management, která také provozuje mimořádně populární australské společnosti Cruise Whitsundays a Awesome Whitsundays.

South Sea Cruises se plaví denně a po celý rok z přístavu Denarau Marina, vzdáleného méně než deset kilometrů od města Nadi, které je hlavní zastávkou pro mezinárodní cestovatele. Společnost Vás na svých moderních lodích přepraví na malebné ostrovy v souostroví Mamanuca, které jsou roztroušeny v krystalově čistých vodách jižního Pacifiku, jen kousek od pobřeží Denarau.

Na palubě moderních katamaránů, které jsou účelově sestrojené na plavbu mezi ostrovy, najdete několik salonků s místy k sezení, venkovní paluby s krásným výhledem a plně licencovaný bar, což znamená, že Vaše dovolená se mohou začít už vstupem na palubu. Na palubě lodí South Sea Vám také bude poskytnut výklad o krásné přírodní scenérii, což ještě více zpříjemní Vaši cestu.

South Sea Cruises také na požádání poskytuje bezplatný transfer cestujících z letiště Nadi do terminálu v přístavu Denarau Marina, stejně jako do hotelů v Nadi a Denarau.

Prohlédněte si South Sea Cruises plavební řády, ceny a rezervujte si South Sea Cruises lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku South Sea Cruises s jinými trajektovými společnostmi.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.