COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

South Sea Cruises

South Sea Cruises poskytuje rychlé transfery mezi hlavním ostrovem Fidži (Viti Levu) a souostrovím Mamanuca pro ty, kteří pobývají na ostrovech.

S bohatými zkušenostmi je společnost South Sea Cruises a její sesterská společnost Awesome Adventures Fiji řízena skupinou Marine Management, která také provozuje mimořádně populární australské společnosti Cruise Whitsundays a Awesome Whitsundays.

South Sea Cruises se plaví denně a po celý rok z přístavu Denarau Marina, vzdáleného méně než deset kilometrů od města Nadi, které je hlavní zastávkou pro mezinárodní cestovatele. Společnost Vás na svých moderních lodích přepraví na malebné ostrovy v souostroví Mamanuca, které jsou roztroušeny v krystalově čistých vodách jižního Pacifiku, jen kousek od pobřeží Denarau.

Na palubě moderních katamaránů, které jsou účelově sestrojené na plavbu mezi ostrovy, najdete několik salonků s místy k sezení, venkovní paluby s krásným výhledem a plně licencovaný bar, což znamená, že Vaše dovolená se mohou začít už vstupem na palubu. Na palubě lodí South Sea Vám také bude poskytnut výklad o krásné přírodní scenérii, což ještě více zpříjemní Vaši cestu.

South Sea Cruises také na požádání poskytuje bezplatný transfer cestujících z letiště Nadi do terminálu v přístavu Denarau Marina, stejně jako do hotelů v Nadi a Denarau.

Prohlédněte si South Sea Cruises plavební řády, ceny a rezervujte si South Sea Cruises lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku South Sea Cruises s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy South Sea Cruises

Alternativní společnosti a trasy