Sealink NZ
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sealink NZ

Sealink NZ je společnost, která působí v novozélandském zálivu Hauraki Gulf, a její trajekty plují na ostrovy Waiheke a Great Barrier Island, východně od Aucklandu, hlavního města Severního ostrova.

Společnost byla původně založena v roce 1960 jako rodinný podnik s názvem SubritzykyLine, ale v roce 2005 prošla změnou vlastnictví a začala fungovat pod značkou Sealink. Nabízí množství plaveb na jedny nejpopulárnějších pobřežních ostrovů Aucklandu, přičemž každý den provozuje více než 12 plaveb na ostrov Waiheke Island, a to především se svou vlajkovou lodí SEAC, a jako jediná má celoroční provoz na ostrov Great Barrier Island.

Trajekt SEAC slouží k plavbě na ostrov Waiheke. Má k dispozici nejmodernější bezpečnostní technologii a je potřený červenou barvou typickou pro Sealink. Další plavidla ve flotile Sealink NZ jsou Seabridge, Seamaster, Island Navigator, Clipper II, III, IV, V a Seaway, druhý nejčastěji využíván trajekt společnosti. Každé plavidlo má k dispozici EFTPOS zařízení a plně licencované kavárny, což Vám umožní zakoupit si na palubě občerstvení.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Sealink NZ s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Sealink NZ s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.