COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sealink NZ

Sealink NZ je společnost, která působí v novozélandském zálivu Hauraki Gulf, a její trajekty plují na ostrovy Waiheke a Great Barrier Island, východně od Aucklandu, hlavního města Severního ostrova.

Společnost byla původně založena v roce 1960 jako rodinný podnik s názvem SubritzykyLine, ale v roce 2005 prošla změnou vlastnictví a začala fungovat pod značkou Sealink. Nabízí množství plaveb na jedny nejpopulárnějších pobřežních ostrovů Aucklandu, přičemž každý den provozuje více než 12 plaveb na ostrov Waiheke Island, a to především se svou vlajkovou lodí SEAC, a jako jediná má celoroční provoz na ostrov Great Barrier Island.

Trajekt SEAC slouží k plavbě na ostrov Waiheke. Má k dispozici nejmodernější bezpečnostní technologii a je potřený červenou barvou typickou pro Sealink. Další plavidla ve flotile Sealink NZ jsou Seabridge, Seamaster, Island Navigator, Clipper II, III, IV, V a Seaway, druhý nejčastěji využíván trajekt společnosti. Každé plavidlo má k dispozici EFTPOS zařízení a plně licencované kavárny, což Vám umožní zakoupit si na palubě občerstvení.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Sealink NZ s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Sealink NZ s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Sealink NZ

Alternativní společnosti a trasy