Trajekt z Paros do Lavrio

Linka Paros Lavrio spojuje Kykladské ostrovy s Atény. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Sea Jets. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 6 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Paros Lavrio se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Paros - Lavrio

Průměrné ceny na trase Paros Lavrio

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Paros Lavrio je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Paros

Paros je řecký ostrov uprostřed Egejského moře, je součástí skupiny ostrovů Kyklady. Leží na západ od Naxos, od kterého je oddělen asi 8 km širokým kanálem.
Hlavní město ostrova, Parikia, nachází se v zátoce na severozápadní straně ostrova, nachází se na místě starobylého hlavního města ostrova Paros. Přístav Parikie je hlavním centrem trajektových služeb ostrovů v Egejském moři.
Paros je známý pro svůj mramor, z něhož byly postavené velké budovy a vyřezané slavné sochy Řecka.
V naší době na ostrově najdete opuštěné mramorové lomy a doly, ale především Paros je známý jako populární turistická destinace.

Průvodce přístavem Lavrio

Lavrio je město v jihovýchodní části Attiky v Řecku.
V posledních letech město prošlo úžasnou transformací. Otevřely se restaurace, kavárny a obchody i Lavrio má nový život kvůli přestavbě přístavu do hlavního přístaviště trajektů na řeckých ostrovech.