Pentland Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Pentland Ferries

Pentland Ferries nabízí plavbu ze Skotska na Orknejské ostrovy, přes průliv Pentland Firth, který odděluje souostroví Orkneje od skotské pevniny.

Společnost, která byla založena v roce 2001 rodinou Banks, poskytuje cenově dostupné, spolehlivé služby, které jsou šetrné k životnímu prostředí, přičemž využívá pouze 26% pohonných hmot a 33% CO2 ve srovnání s jinými trajektových společnostmi v tomto regionu, což dělá z Pentland Ferries přinejmenším třikrát ekologičtější firmu. To bylo umožněno zavedením nového katamaránu Pentalina v roce 2007, což zkrátilo dobu plavby zhruba o hodinu, zlepšilo bezpečnostní opatření a rozšířilo kapacitu na více než tři sta cestujících a třicet vozidel.

Pentalina Vás provede chráněnou oblastí Pentland Firth o polovinu rýchejšie (mezi Bay Gilla a Margaret 's Hope) a zajistí Vám hladký průběh plavby - díky absenci velkých vln, které se normálně vyskytují v těchto vodách. V druhé polovině plavby se dostanete do krásné zátoky Scapa Flow, kde si z otevřené paluby můžete prohlédnout některé z nádherných druhů místní divoké zvěře včetně kosatek, aliek a tuleňů.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Pentland Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Pentland Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.