Perhentian Boat Services
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Perhentian Boat Services

Perhentian Boat Services je malajský provozovatel trajektů, který zajišťuje pravidelnou dopravu z Kuala Besut na ostrov Perhentian. Slovo "Perhentian" znamená v malajštině "zastávka" a odkazuje na ostrovy v Bangkoku a Malajsii, které tradičně sloužily jako výchozí bod pro obchodníky.

Tuto trasu si můžete rezervovat 7 dní v týdnu u společnosti Perhentian Boat Services v období od března do října. Trajekty obvykle jezdí mezi 8:00 a 16:00 se zpátečními plavbami z ostrova Perhentian. Cesta trvá přibližně 45 minut v závislosti na povětrnostních podmínkách.

Cestující se vyzývají, aby se dostavili alespoň 30 minut před plánovaným odjezdem, aby měli čas na odbavení. S Direct Ferries si můžete prohlédnout jízdní řády pro přejezdy lodí přes Perhentian, provést rezervaci trajektu na Perhentian nebo vyhledat jízdenku či ceny trajektu online.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Perhentian Boat Services s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Perhentian Boat Services s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.