Perhentian Sunny Travel
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Perhentian Sunny Travel

Ostrovy tvořící Malajsii, konkrétně ty směrem k východnímu pobřeží, jsou součástí tras společnosti Perhentian Sunny Travel, která zajišťuje spolehlivou a levnou službu pro turisty, místní obyvatele a batůžkáře. Většina z těch, kdo tuto službu využívají, oceňuje rychlou a snadnou přepravu, což cestujícím umožňuje bezproblémově prozkoumat okolí ostrovů.

Trajekty společnosti Perhentian Sunny Travel jsou obvykle cenově dostupné, proto si nachází oblibu mezi batůžkáři a turisty s omezeným rozpočtem. Jednou z nejoblíbenějších plaveb se stává trasa mezi Pulua Perhentian Besar a Pulua Perhentian Kecil, což jsou dva z hlavních ostrovů tvořících souostroví Perhentian Islands. Pohledy z lodi jsou obzvláště idylické, proto se z cest stávají hotové exkurze s tím, že je možné zapůjčit si vybavení pro šnorchlování a potápění.

Společnost obvykle používá pouze jednu loď - člun, který se pohybuje rychlým a stálým tempem. Převážná většina plaveb je poměrně krátká, obvykle kolem 35-40 minut, takže vybavení na palubě je poměrně jednoduché, nicméně sedadla jsou pohodlná a je poskytnut nádherný výhled na okolní vodu i krajinu. Zaměstnanci v přístavu jsou velmi přátelští a s úsměvem vítají všechny zmatené či ztracené cestující, kterým touží pomoct. I na palubě je možné požádat o pomoc, popř. na něco se zeptat.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Perhentian Sunny Travel, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Perhentian Sunny Travel. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Perhentian Sunny Travel s alternativními trajektovými operátory.

Perhentian Sunny Travel routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.