COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Perhentian Sunny Travel

Ostrovy tvořící Malajsii, konkrétně ty směrem k východnímu pobřeží, jsou součástí tras společnosti Perhentian Sunny Travel, která zajišťuje spolehlivou a levnou službu pro turisty, místní obyvatele a batůžkáře. Většina z těch, kdo tuto službu využívají, oceňuje rychlou a snadnou přepravu, což cestujícím umožňuje bezproblémově prozkoumat okolí ostrovů.

Trajekty společnosti Perhentian Sunny Travel jsou obvykle cenově dostupné, proto si nachází oblibu mezi batůžkáři a turisty s omezeným rozpočtem. Jednou z nejoblíbenějších plaveb se stává trasa mezi Pulua Perhentian Besar a Pulua Perhentian Kecil, což jsou dva z hlavních ostrovů tvořících souostroví Perhentian Islands. Pohledy z lodi jsou obzvláště idylické, proto se z cest stávají hotové exkurze s tím, že je možné zapůjčit si vybavení pro šnorchlování a potápění.

Společnost obvykle používá pouze jednu loď - člun, který se pohybuje rychlým a stálým tempem. Převážná většina plaveb je poměrně krátká, obvykle kolem 35-40 minut, takže vybavení na palubě je poměrně jednoduché, nicméně sedadla jsou pohodlná a je poskytnut nádherný výhled na okolní vodu i krajinu. Zaměstnanci v přístavu jsou velmi přátelští a s úsměvem vítají všechny zmatené či ztracené cestující, kterým touží pomoct. I na palubě je možné požádat o pomoc, popř. na něco se zeptat.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Perhentian Sunny Travel, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Perhentian Sunny Travel. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Perhentian Sunny Travel s alternativními trajektovými operátory.