Atény (Pireus)
Agistri
Trajekty do Sarónske ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Atény (Pireus) do Agistri

Trajektová trasa Atény (Pireus) Agistri spojuje Atény s Sarónske ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Saronic Ferries se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 35 minut. zatímco Trajekty společnosti Aegean Flying Dolphins se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 45 minut.

Celkově je tu 56 plaveb týden na trase z Atény (Pireus) Agistri mezi Atény a Sarónske ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Atény na Sarónske ostrovy
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Pireus do Agistri?

  Doba plavby trajektem z Pireus do Agistri je přibližně 1h 10m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Pireus do Agistri?

  Cena trajektu z Pireus do Agistri se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Pireus do Agistri je 68 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Pireus a Agistri?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Pireus do Agistri. Jedná se o
  • Saronic Ferries
  • Aegean Flying Dolphins
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Pireus do Agistri?

  Rezervujte si trajekty z Pireus do Agistri prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Pireus do Agistri?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Pireus do Agistri s
  • Saronic Ferries
  • Aegean Flying Dolphins
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Pireus do Agistri?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Pireus do Agistri s
  • Saronic Ferries
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Pireus do Agistri?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Saronic Ferries
 • Jaká je vzdálenost z Pireus do Agistri?

  Vzdálenost mezi Pireus a Agistri je přibližně 20 námořních mil.

Průvodce přístavem Atény (Pireus)

Řecké přístavní město Piraeus leží v Saronicském zálivu v oblasti Attiki a tvoří součást aténské městské oblasti, přičemž centrum Atén se od něj nachází asi 12 km. Středisko Piraeus je zpravidla přetíženo dopravou, kvůli čemuž není turisty vyhledávané. Oblast je vybavena tak, jak byste očekávali od města, které není turistické, tzn. banky, komerční budovy, pěší zóny, nákupní ulice atd. Okolí přístavu Zea Marina a přístavu Mikrolimano je pravděpodobně nejpřitažlivější částí města Piraeus s kvalitním výběrem restaurací, kaváren a barů.

Piraeus je hlavní přístav Řecka, je navíc největší v Evropě a třetí největší na světě. Není proto žádným překvapením, že se jedná o centrum řeckého námořního průmyslu se základnou jeho obchodního námořnictva. Po nedávné rekonstrukci se přístavní zařízení podstatně zlepšila a nyní zahrnují bankomaty, směnárny, restaurace, kavárny, bary a řadu cestovních kanceláří prodávajících palubní lístky. Destinace, kam trajekty směřují, jsou například ostrov Kréta, Kyklady, Dodekanské ostrovy, východní část Řecka a oblasti severního a východního Egejského moře.


Průvodce přístavem Agistri

Agistri je řecký ostrov, který se nachází v blízkosti ostrova Egina, v Saronském zálivu, a který je vzdálen jen 55 minut plavby trajektem z přístavu Pireus. Ostrov je pokryt množstvím stromů a rostlin, přičemž některé borovice se až "dotýkají" jeho čistých vod. Čtyři ostrovní resorty - Megalochori, Skala, Limenaria a Metochi - jsou ideální destinací pro skvělou dovolenou. Pokud se rozhodnete prozkoumat ostrov, najdete zde množství klidných oblastí, borové lesy či písečné pláže s průzračně čistou vodou. Ostrov také nabízí rušný noční život pro ty návštěvníky, kteří mají rádi bary a noční kluby.

Konvenční trajekty, stejně jako plavidla typu Flying Dolphins se plaví na ostrov Agistri z řeckého přístavu Pireus (brána číslo 8). Plavba trvá jen 10 minut. K dispozici jsou i lodě Agistri Express a malé "vodní taxiky".


Pireus do Agistri Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 27/11/2023 a 03.12.2023


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Saronic Ferries 09:30 11:05 1 hodina 35 minut Sat
Saronic Ferries 11:00 12:35 1 hodina 35 minut Sun
Saronic Ferries 11:15 12:50 1 hodina 35 minut Út, Pá
Saronic Ferries 13:30 15:05 1 hodina 35 minut Mon
Saronic Ferries 15:15 16:50 1 hodina 35 minut

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.