COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Saronic Ferries

Společnost Saronic Ferries propojuje souostroví se stejným názvem ležící hned vedle regionu Peloponés v jižním Řecku a vedle přístavu Pireus (v blízkosti Atén) a nabízí plavby na ostrovy Aegina, Agistri, Methana a Poros.

Flotila společnosti Saronic Ferries se skládá ze čtyř velkých lodí s názvem Phivos, Achaeos, Apollon Hellas a Poseidon Hellas. Protože ostrovy jsou mimořádně oblíbené na krátké či celodenní výlety, každý trajekt má kapacitu pro více než tisíc cestujících a sto vozů, což znamená, že trajekty společnosti Saronic Ferries mají vše, co potřebujete pro pohodlnou plavbu přes Sarónsky záliv.

Trajekt Phivos prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí a nyní se může pochlubit pěti samostatnými salonky, třemi bary a spoustou otevřeného palubního prostoru s nádherným výhledem na Středozemní moře. Achaeos je nejmodernější loď z celé flotily. Byla postavena v roce 2007 a nabízí širokou škálu hi-tech vybavení a luxusně zařízených interiérů. Apollon a Poseidon Hellas mají největší kapacitu pro cestující a množství místa k sezení na vnější palubě.

Prohlédněte si Saronic Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Saronic Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Saronic Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Saronic Ferries