Saronic Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Saronic Ferries

Společnost Saronic Ferries propojuje souostroví se stejným názvem ležící hned vedle regionu Peloponés v jižním Řecku a vedle přístavu Pireus (v blízkosti Atén) a nabízí plavby na ostrovy Aegina, Agistri, Methana a Poros.

Flotila společnosti Saronic Ferries se skládá ze čtyř velkých lodí s názvem Phivos, Achaeos, Apollon Hellas a Poseidon Hellas. Protože ostrovy jsou mimořádně oblíbené na krátké či celodenní výlety, každý trajekt má kapacitu pro více než tisíc cestujících a sto vozů, což znamená, že trajekty společnosti Saronic Ferries mají vše, co potřebujete pro pohodlnou plavbu přes Sarónsky záliv.

Trajekt Phivos prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí a nyní se může pochlubit pěti samostatnými salonky, třemi bary a spoustou otevřeného palubního prostoru s nádherným výhledem na Středozemní moře. Achaeos je nejmodernější loď z celé flotily. Byla postavena v roce 2007 a nabízí širokou škálu hi-tech vybavení a luxusně zařízených interiérů. Apollon a Poseidon Hellas mají největší kapacitu pro cestující a množství místa k sezení na vnější palubě.

Prohlédněte si Saronic Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Saronic Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Saronic Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Saronic Ferries

Saronic Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.