Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Plymouth

 • Plymouth Trajektový Prístav Autem

  Jedte po M5 do Exeteru, potom po A38 - která pokracuje celou cestou do Plymouthu. Když budete v Plymouth, vydejte se po A374 a pokracujte v následování informacných tabul do mestského centra. Když se nacházíte blízko mestského centra, informacné tabule do trajektového prístavu jsou všude viditelné.

 • Plymouth Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaky pravidelne premávají z Paddingtonu Londýna do Plymouthu - cesta trvá približne 3 hodiny, 30 minut. Stanice Plymouth je blízko centra mesta Plymouth a trajektový prístav je jenom 5 minut taxíkem. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštívte naše stránky vlakov do Plymouth.

 • Plymouth Trajektový Prístav Parkování

  Trajektový prístav poskytuje dobré parkování za poplatek £5.00 na den, jestli plánujete opustit vozidlo. Karavany/ubytovny na kolesách mužou být 'pocas noci' v jízdních pruzích za podmínky, že neprekážejí pocas nákládaní pri odjezdech pred Vaším trajektem, kterým cestujete.

 • Plymouth Trajektový Prístav Adresa

  Millbay, Plymouth, Devon, PL1 3EW

 • Ubytování v Plymouth

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Plymouth před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Plymouth pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Plymouth

Průvodce přístavem Plymouth

Průvodce přístavem Plymouth

Plymouth je město v jihozápadní Anglii v hrabství Devon. Nachází se na ústí řeky Plym a Tamar, a nachází se v jedném z největších a nejpozoruhodnějších přírodních zálivů na světě "Plymouth Sound". Město má bohatou námořní minulost, bylo jedním ze dvou nejdůležitějších základen Královského námořnictva Velké Británie. Tento faktor udělal ze města terč během druhé světové války. Po zničení loděnic a centra města bombardováním v roce 1941, byl Plymouth přestavěn architektem Patrickem Abercrombie a nyní je jedním z mála zbývajících námořních loděnic ve Spojeném království a největší námořní základnou v západní Evropě. Mezi významné památky města patří Strážná věž, odkud poutníci vyrazili do Nového světa v roce 1620.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.