COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ponza - Ventotene je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Ponza - Ventotene

    • 5 Sailings Weekly 50 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 45 min
    • Get price

Trajekt z Ponza do Ventotene

Trajektová trasa Ponza Ventotene spojuje Pontinské ostrovy s Pontinské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti SNAV se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti NLG se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 45 minut.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Ponzy Ventotene mezi Pontinské ostrovy a Pontinské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Ponza

Ponza je italský ostrov nacházející se přibližně 35 km jižně od mysu Circeo v Tyrhénském moři, přičemž je největší z celého Pontinského souostroví. Ostrov je považován za levnější alternativu ve srovnání s ostrovem Capri, a je často navštěvovaný bohatými celebritami, které si nepotrpí na vyslovený luxus. Ponza Porto je hlavním městem ostrova a v jeho centru je přístav. Oblast Le Forno leží na severu.

Ostrov je obklopen křišťálově čistou vodou, což je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí relaxovat na plážích a koupat se v moři. Najdete zde spoustu kvalitních restaurací, stejně jako několik nočních barů a klubů. Největším lákadlem ostrova je jeho krásná příroda a atmosféra, protože zde nenajdete mnoho turistických atrakcí nebo památek.

Trajektové linky z Ponzi se plaví do přístavů Neapol, Terracina, Formia a Anzio. Jezdí odsud také křídlové lodě na Anziu a Formiu, přičemž doba plavby je 75 minut.


Průvodce přístavem Ventotene

Ventotene je malý ostrov ve skupině Pontinských ostrovů západního pobřeží Itálie.
Ostrov má délku 3 km, maximální šířka činí asi 800 metrů. Ventotene dostal své jméno od převládajících větrů, které foukají zde přes ostrov (italsky pro "vítr" je "vento").