Ponza
Ventotene
Trajekty do Pontinské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Ponza do Ventotene

Trajektová trasa Ponza Ventotene spojuje Pontinské ostrovy s Pontinské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti SNAV se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti NLG se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 45 minut.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Ponzy Ventotene mezi Pontinské ostrovy a Pontinské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Ponza do Ventotene?

Doba plavby trajektem z Ponza do Ventotene je přibližně 47m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Ponza a Ventotene?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Ponza do Ventotene. Jedná se o
  • SNAV
  • NLG

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Ponza do Ventotene?

Rezervujte si trajekty z Ponza do Ventotene prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Jaká je vzdálenost z Ponza do Ventotene?

Vzdálenost mezi Ponza a Ventotene je přibližně 28 námořních mil.

Průvodce přístavem Ponza

Ponza je italský ostrov nacházející se přibližně 35 km jižně od mysu Circeo v Tyrhénském moři, přičemž je největší z celého Pontinského souostroví. Ostrov je považován za levnější alternativu ve srovnání s ostrovem Capri, a je často navštěvovaný bohatými celebritami, které si nepotrpí na vyslovený luxus. Ponza Porto je hlavním městem ostrova a v jeho centru je přístav. Oblast Le Forno leží na severu.

Ostrov je obklopen křišťálově čistou vodou, což je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí relaxovat na plážích a koupat se v moři. Najdete zde spoustu kvalitních restaurací, stejně jako několik nočních barů a klubů. Největším lákadlem ostrova je jeho krásná příroda a atmosféra, protože zde nenajdete mnoho turistických atrakcí nebo památek.

Trajektové linky z Ponzi se plaví do přístavů Neapol, Terracina, Formia a Anzio. Jezdí odsud také křídlové lodě na Anziu a Formiu, přičemž doba plavby je 75 minut.


Průvodce přístavem Ventotene

Ventotene je malý ostrov ve skupině Pontinských ostrovů západního pobřeží Itálie.
Ostrov má délku 3 km, maximální šířka činí asi 800 metrů. Ventotene dostal své jméno od převládajících větrů, které foukají zde přes ostrov (italsky pro "vítr" je "vento").


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.