COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Porto Empedocle - Linosa je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sicílie do Pelagické ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Porto Empedocle - Linosa

    • 5 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price
    • 4 Sailings Weekly 7 hr
    • Get price

Trajekt z Porto Empedocle do Linosa

Trajektová trasa Porto Empedocle Linosa spojuje Sicílie s Pelagické ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 4 krát za týden, plavba trvá od 7 hodin.

Celkově je tu 9 plaveb týden na trase z Porto Empedocle Linosa mezi Sicílie a Pelagické ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Linosa

Linosa je jeden z Pelagských ostrovů v Sicilském průlivů Středozemního moře. Linosa má sopečný původ a je v podstatě sopkou. I když sopka je neaktivní už 20 století, způsobila tmavošedé obarvení. Pobřeží se skládá z černých pláží a zátoky jsou plné kamenů, což je hodně v kontrastů s modrou oblohou.

Ačkoliv Linosa nemá takovou popularitu mezi turisty jako vedlejší Lampedusa, její hlavní atrakcí je klid na rozdíl od přelidněné Lampedusy.

Jediné město na ostrově má 200 obyvatelů, je to unikátní a nádherná vesnice, která se skládá s několika půvabných barevných menších budov kolem přístavu. Je to perfektní místo pro pomalé procházky.

Linosa je rájem pro milovníky potápění, a to nejenom kvůli své čisté vodě. Moře u Linosy rychle přechází do ohromné hloubky až 300 metrů.