Trajekt z Porto Torresu do Toulonu

Linka Porto Torres Toulon spojuje Sardinie s Francie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Corsica Sardinia Ferries. Plavba probíhá 4 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 7 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Porto Torres Toulon se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Porto Torresu do Toulonu

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sardinie do Francie

Provozovatelé trajektů na trase Porto Torres - Toulon

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 4 plavby týdně 7 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Porto Torres Toulon

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Porto Torres Toulon je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Porto Torres

Porto Torres je město v provincii Sassari, severní Sardinie, Itálie.

Město Porto Torres leží na břehu zálivu Asinara, asi 20 km severozápadně od Sassari. Rušný přístav města je téměř úplně umělý, nachází se na pravé straně ústí řeky Mannu. Porto Torres byl založen skupinou římských občanů v 1. století před n.l.

Obec rychle rostla a stala se významným obchodním centrem a přístavem, a to zejména pro náklad směřující do přístavu Ostia, a později během panování císaře Flaviuse ​​se stala římskou obcí. Město se již v té době mohlo pochlubit svými termálními lázněmi, tekoucí vodou, chrámy, bazilikami a nádhernými vilami.

Průvodce přístavem Toulon

Toulon je město v jihovýchodní Francii a velký vojenský přístav na pobřeží Středozemního moře, kde se nachází nejdůležitější francouzská námořní základna. Město bylo skoro zničeno v poslední válce, po které bylo přestavěno. Mezi hlavní atrakce patří pěší zóna v Toulonu doby Ludvíka XIV., s úzkými uličkami, malými náměstími a mnoha fontánami, katedrálou, která byla založena v 11. století a Národním námořním muzeím. Toulon byl dříve používán jako přístav pro vojenské výpravy a obchodování s otroky.