Trajekt z Puerto del Rosario do Cádiz

Trajektová trasa Puerto del Rosario Cádiz spojuje Fuerteventura s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Trasmediterranea se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 36 hodin. zatímco Trajekty společnosti Naviera Armas se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 36 hod.

Celkově je tu 3 plaveb týden na trase z Puerto del Rosario Cádiz mezi Fuerteventura a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Puerto del Rosario - Cádiz

Průměrné ceny na trase Puerto del Rosario Cádiz

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Puerto del Rosario Cádiz je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Puerto del Rosario

Puerto del Rosario je kanárská obec v severní části ostrova Fuerteventura v provincii Las Palmas na Kanárských ostrovech (Španělsko). Je hlavním městem ostrova a také hlavním přístavem.
Puerto del Rosario bylo známé jako Puerto Cabras (Kozí přístav) do roku 1956, kdy město dostalo mnohem atraktivnější nový název.
Na počátku 19. století, žena jménem Maria Estrada otevřela tady hospodu, a obec se vyvinula do malé přístavní vesnice. V dnešní době cestovní ruch zůstává hlavní pracovní oblastí místních obyvatel.
Přístav byl použit pro vývoz koz a hovězího masa (odtud originální název) a bylin. Rostoucí význam přístavu nakonec vedl k tomu, že Puerto Cabras se stal hlavním městem ostrova v roce 1860.

Průvodce přístavem Cádiz

Cádiz je pobřežní město v jihozápadním Španělsku a část autonomního společenství Andalusie. Toto legendární město bylo založeno Féničany v roce 1100, ačkoli nejstarší archeologické pozůstatky se datují asi 800 př. n.l. Mytologie spojuje jeho založení s Herkulem a legendárním Tartessosem. Féničané nazývali město Gadeiri, což znamená "uzavřený prostor". Postavili obchodní závod a chrám na počest boha Melkarta. S objevením Ameriky, Cádiz začal svůj pokrok, který vyvrcholil v 18. století. Jeho přírodní podmínky znamenají, že vždy, když se loď nemohla přiblížit k přístavu v Seville, pak mohli plout do Cádizu. Centrum města bylo schváleno v 18. a 19. stoletích po městských opravách, kdy byla postavena většina památek a budov, známých i dnes.