Trajekt z Rhodes do Diafani

Linka Rhodes Diafani spojuje Dodekanézy s Dodekanézy. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Anek Lines. Plavba probíhá 3 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 4 hodin 40 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Rhodes Diafani se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Rhodes - Diafani

Průměrné ceny na trase Rhodes Diafani

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Rhodes Diafani je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Rhodes

Rhodos je ostrov v Řecku, který se nachází ve východní části Egejského moře, je největší z ostrovů Dodecanés.
Jako jedna z nejoblíbenějších destinací mezi turisty v Řecku, Rhodos je jedním z nejrušnějších řeckých ostrovů, také má velkou sbírku památek a krásné pláže.

Průvodce přístavem Diafani

Diafani - malé řecké přímořské vesnice se nachází v zátoce na severovýchodním pobřeží ostrova Karpathos, pod tradiční vesnice na kopci Olympos. Karpathos je skupina ostrovů Dodecanese v Egejském moři, a nachází se mezi Krétou a Rhodosem.
Diafani je ideálním místem pro lidi, kteří hledají klid a tradiční řeckou pohostinnost.
Pokud se rádi procházíte travnatými kopci při hledání malých zátok ke koupání v nádherně čistém moře, pak Diafani je právě pro vás!