Rocky Fast Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Rocky Fast Cruise

Rocky Fast Cruise je indonéská trajektová společnost působící na Bali, která zajišťuje pravidelné spojení mezi Sanur na jihovýchodním pobřeží a Nusa Lembongan, malým ostrůvkovým ostrůvkem v Badung Strait.

Blížící se pouhých 18 kilometrů od pobřeží Bali, Rocky Fast Cruise dokončí plavbu do Nusa Lembongan za pouhých 25 minut, 4 krát denně každý způsob. S takovým pravidelným jízdním řádem je služba dokonale vhodná pro turisty a turisty, kteří hledají snadné cestování mezi idylickými plážovými středisky na Bali, mimořádnými šnorchlovanými místy a surfováním na světové úrovni.

Co se týče lodí, největší a nejrychlejší je Rocky Star, s kapacitou 100 cestujících a 500 koní s motory Suzuki s délkou 22 metrů. Rocky 3 nese 40 osob, zatímco Rocky 1 se používá pro menší skupiny až do 25 cestujících. Každý trajekt má plné pojištění a mezinárodní bezpečnostní vybavení, které zahrnuje dostatek záchranných vest, GPS systém, lékárničku a kruhové bóje jako standard.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Rocky Fast Cruise, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Rocky Fast Cruise. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Rocky Fast Cruise s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.