COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rocky Fast Cruise

Rocky Fast Cruise je indonéská trajektová společnost působící na Bali, která zajišťuje pravidelné spojení mezi Sanur na jihovýchodním pobřeží a Nusa Lembongan, malým ostrůvkovým ostrůvkem v Badung Strait.

Blížící se pouhých 18 kilometrů od pobřeží Bali, Rocky Fast Cruise dokončí plavbu do Nusa Lembongan za pouhých 25 minut, 4 krát denně každý způsob. S takovým pravidelným jízdním řádem je služba dokonale vhodná pro turisty a turisty, kteří hledají snadné cestování mezi idylickými plážovými středisky na Bali, mimořádnými šnorchlovanými místy a surfováním na světové úrovni.

Co se týče lodí, největší a nejrychlejší je Rocky Star, s kapacitou 100 cestujících a 500 koní s motory Suzuki s délkou 22 metrů. Rocky 3 nese 40 osob, zatímco Rocky 1 se používá pro menší skupiny až do 25 cestujících. Každý trajekt má plné pojištění a mezinárodní bezpečnostní vybavení, které zahrnuje dostatek záchranných vest, GPS systém, lékárničku a kruhové bóje jako standard.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Rocky Fast Cruise, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Rocky Fast Cruise. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Rocky Fast Cruise s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Rocky Fast Cruise