Omlouváme se Ronne - Koge služby již nejsou dostupné.
...

Trajekty do Ronne - Koge

Linka Ronne - Koge byla provozována společností BornholmerFærgen.

Trasa společnosti Ronne - Koge již není k dispozici a v současnosti neexistuje přímé trajektové spojení mezi Bornholm a Dánsko. Prosím, prohlédněte si naše trasy, přístavy, destinace nebo stránky trajektových společností, abyste zjistili, zda existuje jiná možnost nebo klikněte na odkazy na této stránce pro další informace.

Nabízíme trajektové lístky na tisíckách trasách.

Průměrné ceny na trase Ronne Koge

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ronne Koge je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Ronne

Ronne je město v Dánsku, na ostrově Bornholm v Baltském moři.
Asi 800-900 let zpátky, mohly lodě relativně bezpečné ukotvit se mezi dvěma útesy, které se nacházejí v moři na severu a jihu města Ronne. Tady i vznikl přístav a město. Nejstarší částí přístavu je idylický Badehavn, přímo pod kostelem Sv. Mikuláše. V 13. století byla stará kaple postavena na kopci nad pobřeží.
Jako provinční město, Ronne je přinejmenším 675 roků staré a dnes město je obchodním a administrativním centrem, stejně jako centrem pro veřejné služby s nemocnicí a úrazovým oddělením, policejní stanicí, soudem a odbornou školou.
V Ronne najdete rybářský průmysl a další průmyslová odvětví, která patří mezi lídry na světovém trhu ve svém oboru.

Průvodce přístavem Koge

Koge je město v kraji Roskilde na východním pobřeží ostrova Zealand ve východním Dánsku. Koge je jedním z nejzachovalejších středověkých měst v Dánsku. Byl založen na základě královské objednávky, v blízkosti pobřeží, s pravidelným systémem ulic kolem velkého centrálního náměstí. Město obdrželo municipální status v roce 1288, a poté bylo opevněné hradby, příkopy a velkými brány do města. Kolem roku 1400 Koge se stal obchodním centrem, a během dalších 250 let on se stal jedním z hlavních tržních měst na ostrově Zealand. Žádné jiné město nemá tolik dobře zachovalých hrázděných domů a starých středověkých sklepů, jako Koge, zde najdete nejstarší dům v Dánsku s uvedeným datem 1527. V naší době je Koge znovu aktivním obchodním centrem a přístavem s velmi dobře zachovalým historickým centrem, zřízeným před více než 700 lety.