Trajekt ze San Sebastian de la Gomery do Valle Gran Rey

Linka San Sebastian de la Gomera Valle Gran Rey spojuje La Gomera s La Gomera. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Fred Olsen Express. Plavba probíhá 21 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 21 minuta.

Doba a frekvence plavby na trase San Sebastian de la Gomera Valle Gran Rey se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase San Sebastian de la Gomera - Valle Gran Rey

  • Fred Olsen Express
    • 3 plavby denně 1 hod 21 min
    • Zjistit cenu

Průvodce přístavem San Sebastian de la Gomera

San Sebastian de la Gomera se nachází na východním pobřeží La Gomery v provincii Santa Cruz de Tenerife na Kanárských ostrovech (Španělsko). Sídliště bylo založeno v polovině 15. století Hernanem Perazou, San Sebastian de la Gomera se rychle vyvíjel jako město. O několik desetiletí později se město stalo prosperujícím obchodním přístavem. Kuchyň La Gomery, která se vyznačuje svou jednoduchostí, se může pochlubit několika místními specialitami, které jej odlišují od ostatních ostrovů, jako například "potaje de Berros" (potočnicová polévka) a "almogrote" (protlak z kozího sýra). Ostrov také nabízí slavný "Papas arrugadas" (vařené brambory) a "Vieja" (místní ryby). Mezitím palmový med se používá jako hlavní přísada pro širokou nabídku dezertů. Město má výborné podmínky pro turistiku. A díky své poloze na kopci Lomo de La Horca nabízí nádherný výhled na oceán.