COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sandefjord - Stromstad je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Norska do Švédsko

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Sandefjord - Stromstad

    • 14 Sailings Weekly 2 hr 30 min
    • Get price
    • 14 Sailings Weekly 2 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Sandefjord do Stromstad

Trajektová trasa Sandefjord Stromstad spojuje Norsko s Švédsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Color Line se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Fjord Line se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 2 hodin 30 minut.

Celkově je tu 28 plaveb týden na trase ze Sandefjordu Stromstad mezi Norsko a Švédsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Sandefjord

Sandefjord je město a magistrát v kraji Vestfold v jižním Norsku. Od roku 1850 se odsud plaví velrybářské lodí do Severního ledového oceánu. První velrybářské expedice do Antarktidy byly poslány v roce 1905. Ke konci roku 1920 byla v Sandefjordu flotila 15 lodí a více než 90 velrybářských lodí. V roce 1954 bylo najato více než 2800 lidí z oblasti jako členy posádky na velrybářských lodích, ale od poloviny 1950 lov velryb se postupně snižoval. Počet jižních expedicí prudce poklesl v roce 1960 a sezóna 1967-1968 byla poslední. Lodní průmysl se postupně upravuje od loveckých lodí na jiné typy lodí. Sandefjord byl dříve známým resortem s různými druhy koupelí pro zlepšení zdraví - se slanou vodou, bahnem a sirnými koupelí.


Průvodce přístavem Stromstad

Strömstad je město v Västra Götaland County v západním Švédsku. Město se nachází v blízkosti hranic s Norskem v ústí říčky Strömstad.
Původně provincie Bohuslän, kde se nachází Strömstad, patřila k Dánsku do 1658 a pak odešla ke Švédsku po válce. Strömstad byl dříve malou rybářskou vesnicí známou jako Strommen. Během velké severní války ve městě se nacházel hlavní obchod švédské armády a sídlo Karla XII. Rozvoj města byl zadržován po sobě jdoucími válkami mezi Švédskem, Dánskem a Norskem. V naší době se obyvatelé města zabývají rybolovem, cestovním ruchem a obchodováním.