COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Santa Cruz de Tenerife - Agaete je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Tenerife na Gran Canaria

Provozovatelé trajektů na trase Santa Cruz de Tenerife - Agaete

    • 8 Sailings Daily 1 hour 20 min
    • Get price

Trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Agaete

Linka Santa Cruz de Tenerife Agaete spojuje Tenerife s Gran Canaria. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Fred Olsen Express. Plavba probíhá 56 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 20 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Santa Cruz de Tenerife Agaete se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.


Průvodce přístavem Agaete

Agaete je oblast v provincii Las Palmas, na severozápadě ostrova Gran Canaria na Kanárských ostrovech (Španělsko). V historickém centru města se nachází kostel Iglesia de La Concepción, který nahradil jednoduchou kapli z roku 1515 a umožnil vznik prvních ulic a náměstí v obci. Při stavbě nového farního kostela po požáru v roce 1874 vznikla v obci nová vilová čtvrť. Naproti kostelu bylo vybudováno náměstí Plaza de la Constitución a další krásné budovy v historickém stylu.

Velmi příjemným odpočinkem je procházka po Puerto de las Nieves, pobřežní oblasti obce. Zde je umístěna kaple s triptychu Panny Marie Sněžné ze 16. století, připisována vlámskému malíři Joos Van Cleve. Přestože Puerto de las Nieves je ideálním místem na procházku, zároveň dává možnost zaplavat si v čistých vodách Atlantiku. Je odtud vidět Dedo de Dios (Boží prst), což je skalní útvar vystupující z moře a místo, odkud si za soumraku můžete vychutnat pohled na majestátní horu Teide (Tenerife).