Trajekt ze Santa Cruz de Tenerife do Huelvy

Trajektová trasa Santa Cruz de Tenerife Huelva spojuje Tenerife s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Fred Olsen Express se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 36 hodin. zatímco Trajekty společnosti FRS VI se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 37 hod.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Santa Cruz de Tenerife Huelva mezi Tenerife a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Santa Cruz de Tenerife - Huelva

Průměrné ceny na trase Santa Cruz de Tenerife Huelva

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Santa Cruz de Tenerife Huelva je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.

Průvodce přístavem Huelva

Huelva je město v jihozápadním Španělsku, v autonomním společenství Andalusie, s nádherným klimatem po celý rok, a 100 kilometry krásných pláží, obklopených bohatou historií.