COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Santa Cruz de Tenerife - Puerto del Rosario je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Tenerife na Fuerteventuru

Provozovatelé trajektů na trase Santa Cruz de Tenerife - Puerto del Rosario

    • 18 Sailings Weekly 9 hr 30 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 16 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Puerto del Rosario

Trajektová trasa Santa Cruz de Tenerife Puerto del Rosario spojuje Tenerife s Fuerteventura a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Naviera Armas se plaví 18 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 9 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Trasmediterranea se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 16 hodin 30 minut.

Celkově je tu 19 plaveb týden na trase ze Santa Cruz de Tenerife Puerto del Rosario mezi Tenerife a Fuerteventura. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.


Průvodce přístavem Puerto del Rosario

Puerto del Rosario je kanárská obec v severní části ostrova Fuerteventura v provincii Las Palmas na Kanárských ostrovech (Španělsko). Je hlavním městem ostrova a také hlavním přístavem.
Puerto del Rosario bylo známé jako Puerto Cabras (Kozí přístav) do roku 1956, kdy město dostalo mnohem atraktivnější nový název.
Na počátku 19. století, žena jménem Maria Estrada otevřela tady hospodu, a obec se vyvinula do malé přístavní vesnice. V dnešní době cestovní ruch zůstává hlavní pracovní oblastí místních obyvatel.
Přístav byl použit pro vývoz koz a hovězího masa (odtud originální název) a bylin. Rostoucí význam přístavu nakonec vedl k tomu, že Puerto Cabras se stal hlavním městem ostrova v roce 1860.