Trajekt ze Santa Cruz de Tenerife do Puerto del Rosario

Linka Santa Cruz de Tenerife Puerto del Rosario spojuje Tenerife s Fuerteventura. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 21 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 11 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Santa Cruz de Tenerife Puerto del Rosario se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Santa Cruz de Tenerife - Puerto del Rosario

Průměrné ceny na trase Santa Cruz de Tenerife Puerto del Rosario

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Santa Cruz de Tenerife Puerto del Rosario je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je španělské město na ostrově Tenerife, na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Historie Santa Cruz de Tenerife sahá o něco déle než 400 let. Ve skutečnosti, navzdory tomu, že Alonso Fernandez de Lugo přistál na tomto pobřeží již v 1494 roce, město se nezačalo vyvíjet v průběhu dalšího století. Přístavní město sloužilo jako motor růstu a proměnilo město do druhého nejlidnatějšího na Kanárských ostrovech.
Kolem přístavu je městská trasa rozdělena do bulvárů a širokých tříd vyznačených prominentním dědictvím modernistické architektury. V centru města v blízkosti moře je Plaza de España na místě bývalého hradu San Cristóbal.
Nakupování je zde vynikající a většina návštěvníků začíná svou nákupní cestu z oblasti Španělska u moře.

Průvodce přístavem Puerto del Rosario

Puerto del Rosario je kanárská obec v severní části ostrova Fuerteventura v provincii Las Palmas na Kanárských ostrovech (Španělsko). Je hlavním městem ostrova a také hlavním přístavem.
Puerto del Rosario bylo známé jako Puerto Cabras (Kozí přístav) do roku 1956, kdy město dostalo mnohem atraktivnější nový název.
Na počátku 19. století, žena jménem Maria Estrada otevřela tady hospodu, a obec se vyvinula do malé přístavní vesnice. V dnešní době cestovní ruch zůstává hlavní pracovní oblastí místních obyvatel.
Přístav byl použit pro vývoz koz a hovězího masa (odtud originální název) a bylin. Rostoucí význam přístavu nakonec vedl k tomu, že Puerto Cabras se stal hlavním městem ostrova v roce 1860.