Albania Luxury Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Albania Luxury Ferries

Společnost Albania Luxury Ferries zajišťuje trajektovou dopravu mezi Řeckem a Albánií a spojuje malebné ostrovy Korfu v Řecku a Saranda v Albánii. Od zahájení provozu bylo vždy jejich hlavním cílem zajistit bezpečnou a spolehlivou přepravu pro místní obyvatele i zahraniční turisty, kteří chtějí navštívit tyto dva malebné ostrovy v Řecku a Albánii.

Společnost Albania Luxury Ferries, která provozuje dopravu na trase Korfu-Saranda-Korfu s 16 letními a 2 zimními linkami denně, postavila v roce 2024 novou loď, která splňuje všechny podmínky Evropské unie pro přepravu cestujících/turistů a která bude spolu s lodí AZIMUT, což je druhé plavidlo, nepřetržitě obsluhovat výše uvedenou linku.

Jejich nová loď z roku 2024 má rozměry 50 m, kapacitu 400 osob, 40 osobních, autobusových a nákladních automobilů a výše uvedenou linku bude obsluhovat přibližně za 50 minut. Cestující, kteří cestují s Albania Luxury Ferries, si mohou z otevřené paluby vychutnat úchvatné výhledy na Jónské moře. V podpalubí je také dostatek pohodlných míst k sezení a k dispozici je přátelský personál. Na palubě jsou také vítáni domácí mazlíčci.

Direct Ferries vám pomůže najít nejlepší ceny jízdenek na trajekt Albania Luxury Ferries. Porovnáme také Albania Luxury Ferries s ostatními trajektovými společnostmi.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Albania Luxury Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Albania Luxury Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.