Rezervujte si trajekt v Sassnitz

Přístav Sassnitz v Německu Vás spojí s přístavem Trelleborg ve Švédsku, je tu výběr z kolem 14 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase ze Sassnitzu do Trelleborgu je od 4 hodin, trasu provozuje společnost Stena Line.

Mapa přístavu Sassnitz

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Sassnitz

Služby trajektové přepravy v Sassnitz

 • Stena Line
  • 14 plaveb týdně 4 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Sassnitz

Sassnitz je malé městečko ležící na severovýchodním pobřeží Německa, na poloostrově Jasmund. Jediné trajektové trasy směřují do měst Trelleborg a Rønne, čímž spojují Německo s Dánskem a Švédskem, tudíž se tento přístav považuje za místní bránu do Skandinávie.

Co dělat v městečku Sassnitz?

Sassnitz se svou populací čítající necelých 10 000 obyvatel umožňuje vychutnat si klidnou atmosféru, která je ideální pro načerpání nové energie během několika dní bez jakéhokoli stresu. V tomto pobřežním městečku se nemusíte honit za bohatou kulturou, nabízí se zde procházky malebnou krajinou či relax u šálku dobré kávy v jedné z okouzlujících kaváren. Město možná nemá tolik zajímavých míst, tou, kterou se však velmi rádo pochlubí, je národní park The Jasmund Konigsstuhl National Park - z hor je oku lahodící výhled, v parku je hned několik stezek rozličných náročností, což znamená, že si každý najde tu svou. Při západu slunce je odsud takový výhled, který vám budou závidět i vaši nejlepší přátelé.

Značnou část vaší pozornosti zabere pravděpodobně zmíněný národní park, milovníci lodí si jistě najdou chvilku a navštíví Muzeum U-Boat, v němž je zachycena námořní historie, včetně lodí, ponorek a mořského života z okolí přístavu; jako taková třešnička na dortu je možnost prohlídky ponorky, která vám umožní autentický zážitek pod vodou.

Jaká je doprava v městečku Sassnitz?

Autobusová doprava funguje po celém městě, Sassnitz je však kompaktního charakteru, proto se dají památky projít pěšky.

Jak se dostat do přístavu Sassnitz

 • Sassnitz Trajektový Prístav Autem

  Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz

 • Sassnitz Trajektový Prístav Autobusem

  Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz

 • Sassnitz Trajektový Prístav Adresa

  Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz

 • Ubytování v Sassnitz

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Sassnitz před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Sassnitz pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!