Rezervujte si trajekt v Sassnitz

Přístav Sassnitz v Německu Vás spojí s přístavem Trelleborg ve Švédsku, je tu výběr z kolem 14 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase ze Sassnitzu do Trelleborgu je od 4 hodin, trasu provozuje společnost Stena Line.

Mapa přístavu Sassnitz

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Sassnitz

Služby trajektové přepravy v Sassnitz

 • Stena Line
  • 14 plaveb týdně 4 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Sassnitz

Jaká je doprava v městečku Sassnitz?

Autobusová doprava funguje po celém městě, Sassnitz je však kompaktního charakteru, proto se dají památky projít pěšky.

Co dělat v městečku Sassnitz?

Sassnitz se svou populací čítající necelých 10 000 obyvatel umožňuje vychutnat si klidnou atmosféru, která je ideální pro načerpání nové energie během několika dní bez jakéhokoli stresu. V tomto pobřežním městečku se nemusíte honit za bohatou kulturou, nabízí se zde procházky malebnou krajinou či relax u šálku dobré kávy v jedné z okouzlujících kaváren. Město možná nemá tolik zajímavých míst, tou, kterou se však velmi rádo pochlubí, je národní park The Jasmund Konigsstuhl National Park - z hor je oku lahodící výhled, v parku je hned několik stezek rozličných náročností, což znamená, že si každý najde tu svou. Při západu slunce je odsud takový výhled, který vám budou závidět i vaši nejlepší přátelé.

Značnou část vaší pozornosti zabere pravděpodobně zmíněný národní park, milovníci lodí si jistě najdou chvilku a navštíví Muzeum U-Boat, v němž je zachycena námořní historie, včetně lodí, ponorek a mořského života z okolí přístavu; jako taková třešnička na dortu je možnost prohlídky ponorky, která vám umožní autentický zážitek pod vodou.

Sassnitz je malé městečko ležící na severovýchodním pobřeží Německa, na poloostrově Jasmund. Jediné trajektové trasy směřují do měst Trelleborg a Rønne, čímž spojují Německo s Dánskem a Švédskem, tudíž se tento přístav považuje za místní bránu do Skandinávie.

Jak se dostat do přístavu Sassnitz

 • Sassnitz Trajektový Prístav Autem

  Fährhafen Sassnitz, 18546 Sassnitz

 • Sassnitz Trajektový Prístav Autobusem

  Fährhafen Sassnitz, 18546 Sassnitz

 • Sassnitz Trajektový Prístav Adresa

  Fährhafen Sassnitz, 18546 Sassnitz

 • Ubytování v Sassnitz

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Sassnitz před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Sassnitz pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!