Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Savona

 • Savona Trajektový Prístav Autem

  Z dálnice Genoa odbocte výjezdem Albisola, potom zabocte doprava a po 800m se vydejte po Aurelia smerem na Savona ovest. Prístav je kolem 3 km odtud a dá se lehko najít. Z Torino (dálnice Torino – Savona), anebo na západ od Ligurie (ex z Imperie) jedte exitem Savona – Vado a následujte smer na mestské centrum a do prístavu Savona. Jedte prez centrum Savona. Prístav je 5 km vzdálený od exitu Savona – Vado.

 • Savona Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica Savona se nachází v mestském centru Savona a kolem jedné míle z trajektového prístavu. Pro více informací navštívte www.trenitalia.com.

 • Savona Trajektový Prístav Adresa

  Corso Roma, 9, 17025 Loano, Savone (Ligurie), Italy

 • Ubytování v Savona

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Savona před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Savona pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Savona

Průvodce přístavem Savona

Průvodce přístavem Savona

Savona je přístav a obec ve stejnojmenné provincii v severoitalském regionu Ligurie v Riviera di Ponente na pobřeží Středozemního moře. Savona má dlouhou a poněkud brutální historii, částečně kvůli jeho blízkosti Janovu, který zajišťuje konstantní soupeření mezi dvěma městy. Savona také potrpěla těžké bombardování za druhé světové války a dnešní město je výsledkem značného restaurování. Nicméně i přes to všechno, město je jedním z největších přístavů v Itálii a zabývá se vývozem mnoha výrobků ve Velké Británii a USA, včetně italských vozů. Pokud se přesunete od přístavu najdete ruiny středověkého města. Důraz je kladen na impozantní pevnosti Priamàr. Tato obrovská pevnost s výhledem na moře byla postavena v 16. století Janovany. Dnes zjistíte, že to je také domov pro množství muzeí, galerií a dokonce hostelů.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.