Semaya One Fast Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Semaya One Fast Cruise

Semaya One Fast Cruise je indonéský provozovatel, který zajišťuje pravidelné vysokorychlostní trajekty z Bali na ostrovy Gili, Lombok, Nusa Penida a Nusa Lembongan. Nabízí trasy mezi pěti různými přístavy včetně Padang Bai, Bangsal, Sanur, Nusa Penida a Nusa Lembongan, což usnadňuje cestování po Indonésii.

Obvykle zajišťují až 6 plaveb z Bali denně s odjezdem z přístavu Sanur a Padang Bai. Z Lombok obvykle vypravují až 4 plavby denně, přičemž první trajekt vyplouvá v 9:30. Upozorňujeme však, že jízdní řády se mohou měnit v závislosti na ročním období. S Direct Ferries můžete porovnávat ceny a rezervovat jízdenky na trajekt Semaya One Fast Cruise po celý rok.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Semaya One Fast Cruise s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Semaya One Fast Cruise s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Semaya One Fast Cruise

Semaya One Fast Cruise routes and ports

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.