Trajekt ze Sete do Nadoru

Linka Sete Nador spojuje Francie s Maroko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Grandi Navi Veloci. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 37 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Sete Nador se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Sete - Nador

Průměrné ceny na trase Sete Nador

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Sete Nador je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Sete

Sete je malé městečko v regionu Languedoc-Roussillon na francouzském pobřeží Středozemního moře.

Známý jako Benátky Languedoca, Sete je přístav a přímořské letovisko s vlastní kulturní identitou, tradicemi, kuchyní a dialektem.

Průvodce přístavem Nador

Nador je město na severovýchodě Maroka.
Město je středomořský přístav a obchodní centrum pro nákup/prodej ryb, ovoce a hospodářských zvířat. Nador je spojený s Melillou (španělskou enklávou v severní Africe), 10 km na sever, což přispívá mezinárodnímu obchodu.
Město je obýváno Berbery s populací asi 180,000 obyvatel.
V minulosti Nador byl známý jako centrum pašování, stejně jako mnoho dalších středomořských přístavů. V současné době, pašování kleslo, ale nedá se říci, že úplně zmizelo. Mnoho použitých spotřebních zboží pochází z Evropy do severní Afriky přes Melillu a Nador. Každý druh zboží prochází touto cestou: od použitého oblečení a obuvi až po velké elektrické spotřebiče, jako jsou pračky.