Trajekt ze Sete do Nadoru

Linka Sete Nador spojuje Francie s Maroko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Grandi Navi Veloci. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 34 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Sete Nador se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů ze Sete do Nadoru

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Francie do Maroka

Provozovatelé trajektů na trase Sete - Nador

  • Grandi Navi Veloci
    • 1 plavba týdně 34 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Sete Nador

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Sete Nador je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Sete

Sete je malé městečko v regionu Languedoc-Roussillon na francouzském pobřeží Středozemního moře.

Známý jako Benátky Languedoca, Sete je přístav a přímořské letovisko s vlastní kulturní identitou, tradicemi, kuchyní a dialektem.

Průvodce přístavem Nador

Nador je město na severovýchodě Maroka.
Město je středomořský přístav a obchodní centrum pro nákup/prodej ryb, ovoce a hospodářských zvířat. Nador je spojený s Melillou (španělskou enklávou v severní Africe), 10 km na sever, což přispívá mezinárodnímu obchodu.
Město je obýváno Berbery s populací asi 180,000 obyvatel.
V minulosti Nador byl známý jako centrum pašování, stejně jako mnoho dalších středomořských přístavů. V současné době, pašování kleslo, ale nedá se říci, že úplně zmizelo. Mnoho použitých spotřebních zboží pochází z Evropy do severní Afriky přes Melillu a Nador. Každý druh zboží prochází touto cestou: od použitého oblečení a obuvi až po velké elektrické spotřebiče, jako jsou pračky.