COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sifnos - Tinos je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Sifnos - Tinos

    • 6 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 4 hr 25 min
    • Get price

Trajekt z Sifnos do Tinos

Trajektová trasa Sifnos Tinos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti SeaJets se plaví 6 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 4 hodin 25 minut.

Celkově je tu 7 plaveb týden na trase ze Sifnosu Tinos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Sifnos

Sifnos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad, který se nachází na jihovýchodě Serifos, západně od Antiparos a severovýchodě od Kimolos.
Sifnos s jeho jedinečnými a speciálními vlastnostmi je ideálním místem pro dovolenou v Řecku. V centru Sifnos najdete hlavní město Apollonia s výraznou "kykladskou" architekturou a množstvím kostelů.
Obecně platí, že Sifnos slibuje perfektní dovolenou na pláži, noční život, a možná nejlepší kuchyni v regionu.


Průvodce přístavem Tinos

Tinos je jeden z největších ostrovů Kyklad v Řecku.

Tinos je známý mezi řeky kostelem Zvěstování Panny Marie, jeho četnými větrnými elektrárnami, malebnými holubníky a vesnicemi.

Tinos se nachází v blízkosti geografického středu souostroví Kyklad, a kvůli kostelu Zvěstování Panny Marie Tinos je také centrem každoroční poutě na oslavu Panny Marie (15. srpna).