Trajekt ze Skiathosu do Alonissosu

Trasa trajektu z Skiathos Alonissos spojuje Sporady s Sporady i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Hellenic Seaways provozuje své plavby až 14 krát týden, Anes Ferries 4 krát týden & Trajekt společnosti Aegean Flying Dolphins je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 25 plavby týden na trase z Skiathos Alonissos mezi Sporady a Sporady, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Skiathos - Alonissos

Průměrné ceny na trase Skiathos Alonissos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Skiathos Alonissos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Skiathos

Skiathos je malý řecký ostrov v severozápadní části Egejského moře a nejzápadnější ostrov ve skupině Severní Sporady.

Navzdory své malé velikosti, Skiathos, s četnými plážemi a lesy, je oblíbenou turistickou destinací, a má asi 60 písečných pláží roztroušených podél 44 km dlouhého pobřeží.

Průvodce přístavem Alonissos

Alonissos je řecký ostrov v Egejském moři, který je součástí souostroví Severní Sporady. Z celého souostroví Alonissos je třetím největším po Skiathosu a Skopelosu. Ve středověku a 19. století byl ostrov nazýván Liadromia.

Hlavním městem ostrova a hlavním přístavem je Patitiri, který se spojuje mořem s městy Volos a Agios Konstantinos, stejně jako s ostrovy Skiathos a Skopelos.